Tarkoin valvotuissa olosuhteissa. isä-Jamien ja psykiatrin läsnäolo edellytetään tapaamisissa.
Briitu on nähnyt lapsiaan viimeksi vuodenvaihteessa, muistavatkohan ipanat enää äitiään?
http://www.tmz.com/2008/02/22/brits-dad-key-player-in-visitation/#comments
Britneylle lupa
tavata lapset
1
163
Vastaukset
- die die die.
Voi ei, kohta lukee lehdessä että Britney Spears tappanut lapsensa. Se hullu vain odottaa tilaisuutta että voi pilata kaikkien elämän. Pennun ei olisi pitänyt lapsia hankkiakaan kun ei aikuinen voi olla vaan pitää oman isän ja äitinkin elämä pilata kun pitää päästä teinielämää viettämään. Ja aika pentua kun ite ei näe kenestä ihmisestä haittaa elämäänsä. Nuo asiat olisi pitänyt oppia jo ala-asteella, kenen kanssa kannattaa kaveria olla ja kenen ei.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751161
- 741154
- 481034
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104988- 51965
- 34737
- 49714
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577