Evoluutio

Viaton lukiotyttö

Oli keväinen iltapäivä, englannin tunnilla aurinko paistoi silmiin. Se häiritsi, koska en saanut katsekontaktia Jarmoon. Olin ollut tuhma, erittäin tuhma.. lintsannut koulusta ja hämmentänyt poikia erittäin lyhyeellä hameellani. Olin myös huomannut, että Jarmo katseli mielellään reisiäni tunnilla. En pistänyt vastaan, vaan nautin siitä.

Sitten kerran englannin tunnin jälkeen se tapahtui. Jarmo halusi jäädä juttelemaan kanssani tunnin jälkeen. En edelleenkään pistänyt vastaan, koska mieleni oli fiksu, tiesin, että Jarmolla oli taka-ajatuksia. Sen sijaan, että puhuimme evoluutiosta, Jarmo katseli reisiäni hitaasti, alhaalta ylöspäin. Katsoin kokoajan keskittyneesti Jarmoa silmiin, ja pikkuhiljaa reisiäni pitkin alkoi valumaan nuori mehu. Nautin tarkkaillessani Jarmon katsetta. Napsautin sormiani sähäkästi - sellainen minä olin. Jarmo säpsähti hereille kiimaisesta koomastaan, hihitin viattomasti.

Pudotin kynän, jonka nostin hitaasti. Tämän jälkeen pudotin penaalin, vahingossa, tietenkin.
Jarmo katsoi jännittyneenä, kun pakarani vilahtivat hameeni alta.

Sitten Jarmo teki sen, tarttui äässistäni kiinni. Huusin "anna mennä Jarmo, JARMO!" Jarmo ulahteli epämääräisesti. Voihkin kuin hullu. Sitähän minä vähän olin.

Kesken touhujemme, rehtori tuli sisään. Aluksi pelästyimme, ja lopetimme touhumme. Mutta sen sijaan, että rehtori moittisi, hän katsoi meitä molempia kiimaisena, ja liittyi seuraan. Olin jo aivan märkä ja hullu, rintani olivat vielä kuin viattomat omenat, joiden päässä oli ilmiö kuin pekaanipähkinät sateessa, elikkä ne olivat todella kovana. Jarmo tarttui toisesta rinnasta ja rehtori toisesta ja he nuolivat molempia. Ulvoin nautinnosta. Sitten he menivätkin jo alas päin... en voinut vastustaa, vaan avasin haarani auki mahdollisuuksille mitä en ollut ennen kokenut, en ainakaan tämän ikäisten, kokeneiden miesten kanssa. Jarmo otti sykkivän braatvustinsa esiin josta melkein putosi hätätipat, kuin makkarasta juusto grillatessa. He vetivät pinkit pallopikkarini alas ja kävivät kimppuuni. Huohotin niin, että se kuului varmasti afrikkaan asti.

Seuraavana päivänä koulussa Jarmo vaikutti kiusaantuneelta, kuin pikkupoika, hihitin itsekseni.

0

6704

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olen tumma ja tulinen

        Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
        Ikävä
        179
        1376
      2. Tunnustuksia

        Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
        Ikävä
        85
        1263
      3. Mitä kysyisit

        Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
        Ikävä
        102
        1013
      4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

        Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
        Ikävä
        48
        849
      5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

        ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
        Ikävä
        40
        743
      6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

        Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
        Ikävä
        83
        626
      7. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

        mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
        Ikävä
        30
        556
      8. Leski ja Volvomies

        Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
        Kuhmo
        7
        556
      9. Mikä on vahvuutesi palstalla?

        Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
        Sinkut
        111
        520
      10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

        En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
        Ikävä
        44
        512
      Aihe