Oli keväinen iltapäivä, englannin tunnilla aurinko paistoi silmiin. Se häiritsi, koska en saanut katsekontaktia Jarmoon. Olin ollut tuhma, erittäin tuhma.. lintsannut koulusta ja hämmentänyt poikia erittäin lyhyeellä hameellani. Olin myös huomannut, että Jarmo katseli mielellään reisiäni tunnilla. En pistänyt vastaan, vaan nautin siitä.
Sitten kerran englannin tunnin jälkeen se tapahtui. Jarmo halusi jäädä juttelemaan kanssani tunnin jälkeen. En edelleenkään pistänyt vastaan, koska mieleni oli fiksu, tiesin, että Jarmolla oli taka-ajatuksia. Sen sijaan, että puhuimme evoluutiosta, Jarmo katseli reisiäni hitaasti, alhaalta ylöspäin. Katsoin kokoajan keskittyneesti Jarmoa silmiin, ja pikkuhiljaa reisiäni pitkin alkoi valumaan nuori mehu. Nautin tarkkaillessani Jarmon katsetta. Napsautin sormiani sähäkästi - sellainen minä olin. Jarmo säpsähti hereille kiimaisesta koomastaan, hihitin viattomasti.
Pudotin kynän, jonka nostin hitaasti. Tämän jälkeen pudotin penaalin, vahingossa, tietenkin.
Jarmo katsoi jännittyneenä, kun pakarani vilahtivat hameeni alta.
Sitten Jarmo teki sen, tarttui äässistäni kiinni. Huusin "anna mennä Jarmo, JARMO!" Jarmo ulahteli epämääräisesti. Voihkin kuin hullu. Sitähän minä vähän olin.
Kesken touhujemme, rehtori tuli sisään. Aluksi pelästyimme, ja lopetimme touhumme. Mutta sen sijaan, että rehtori moittisi, hän katsoi meitä molempia kiimaisena, ja liittyi seuraan. Olin jo aivan märkä ja hullu, rintani olivat vielä kuin viattomat omenat, joiden päässä oli ilmiö kuin pekaanipähkinät sateessa, elikkä ne olivat todella kovana. Jarmo tarttui toisesta rinnasta ja rehtori toisesta ja he nuolivat molempia. Ulvoin nautinnosta. Sitten he menivätkin jo alas päin... en voinut vastustaa, vaan avasin haarani auki mahdollisuuksille mitä en ollut ennen kokenut, en ainakaan tämän ikäisten, kokeneiden miesten kanssa. Jarmo otti sykkivän braatvustinsa esiin josta melkein putosi hätätipat, kuin makkarasta juusto grillatessa. He vetivät pinkit pallopikkarini alas ja kävivät kimppuuni. Huohotin niin, että se kuului varmasti afrikkaan asti.
Seuraavana päivänä koulussa Jarmo vaikutti kiusaantuneelta, kuin pikkupoika, hihitin itsekseni.
Evoluutio
Viaton lukiotyttö
0
6643
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit435329Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4144624Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483849KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1653194Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142536Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182108Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512032- 1251950
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241479