Mitä Michael

sanoi, kun käsi murtui?
Täytyy panna lasta.
41356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä Michael Jackson tekee maalla?
- Siementää mukuloita.

Mitä Michael vastasi, kun hanen väitettiin panneen apinaa?
- Ja kattia kanssa.

Miksi Michael meni HIFK:in konserttiin?
- Koska hän luuli HIFK:in tarkoittavan Hey I Fuck Kids.

Äänestä
  • HIFK:in otteluun siis.

    Äänestä

tuli Joen suuhun? Joe meinasi tukehtua! Tämä toimii tietenkin paremmin livenä kuin kirjoitettuna.

Äänestä

Michael Jackson ja Madonna tapasi grammy awardseissa.

Madonna Michaelille:
-Michael, olen niin rikas, että voisin ostaa koko naailman!

Siihen Michael vastasi:
-Sori, en myy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jackson...... kirjoitti:

sanoi, kun käsi murtui?
Täytyy panna lasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu