Suositelkaa kylpylää?

Minä ja poikaystäväni oltaisiin lähdössä kylpylään Eestiin, osaatteko suositella jotain? Ei haluta Tallinnaan, vaan jonnekin etelämpään. Kylpylä saisi mielellään olla iso, nuorekas ja halpa ;)
Kiitos!!
41044
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

http://www.viroweb.com/viro/index.asp?luokka=terveys
Olen ollut Pärnussa, Kuresaaressa, Haapsalussa ja aina vaan tyytyväinen. Hinnat nousee kuten meilläkin. Kurkkaas kotisivuille.
Nuorekasta vain Veeparkit Tartto, Pärnu, Haapsalu, Kalev spa. Muihin tullaan hoitoihin.

Äänestä

muutaman kerran Pärnun Vihreässä talossa,emmekä ole kertaakaan pettyneet.Suosittelen.
Hinta/laatusuhde kohdallaan.Lähellä Pärnun keskustaa.

Äänestä

www.parnu.ee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tinkerbell** kirjoitti:

Minä ja poikaystäväni oltaisiin lähdössä kylpylään Eestiin, osaatteko suositella jotain? Ei haluta Tallinnaan, vaan jonnekin etelämpään. Kylpylä saisi mielellään olla iso, nuorekas ja halpa ;)
Kiitos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu