Vaikea rakastaa

Joskus tuntuu ettei osaa rakastaa,
Ei voi saada rakastaan
Joskus tuntuu etten osaa opastaa,
En osaa osoittaa
Joskus tuntuu etten osaa osoittaa että,
Rakastan sinua
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

rakastamisen vaikeutta. Se on juuri niin, kuin runossasi kerrot.

Sinullekkin, joukkoomme olet tervetullut.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


maame kirjoitti:

Joskus tuntuu ettei osaa rakastaa,
Ei voi saada rakastaan
Joskus tuntuu etten osaa opastaa,
En osaa osoittaa
Joskus tuntuu etten osaa osoittaa että,
Rakastan sinua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu