Hei!
Onko kellään antaa vinkkiä ryhmämatkoista Hollantiin kevään kukkakulkueen aikoihin 26.4.2008 (Bloemencorso Flower Parade 2008)?
Mistä löydän tietoa hyvistä ryhmämatkoista kukkakulkuetta katsomaan?
4
1373
Vastaukset
- tulppi
ota yhteyttä lähimpään matkatoimistoon koska matkatoimiston kautta tulet muutenkin varaamaan matkasi.
- Tulppaanien tuoksu
Tulppaani matka Hollantiin Aika: 23-30.4.2008
Ootko tästä tietoinen???
http://www.matkaveijalainen.fi/showpage.php?id=47
Tuttu puutarhuri suositteli tätä, mietin vielä itse lähtisinkö... - Kevatesikko
Tulppaanien tuoksu kirjoitti:
Tulppaani matka Hollantiin Aika: 23-30.4.2008
Ootko tästä tietoinen???
http://www.matkaveijalainen.fi/showpage.php?id=47
Tuttu puutarhuri suositteli tätä, mietin vielä itse lähtisinkö...Kiitos tiedosta, on juuri mitä etsin. Mistähän johtuu, että useimmat matkat joko lähtevät ko päivänä (26.4) paluumatkalle tai tulevat vasta seuraavana päivänä? Tämä osuu ainakin ajallisesti hienosti, peukkuja pystyyn, että on tilaa.
Kiitos! - Hollantiin antaa
Kevatesikko kirjoitti:
Kiitos tiedosta, on juuri mitä etsin. Mistähän johtuu, että useimmat matkat joko lähtevät ko päivänä (26.4) paluumatkalle tai tulevat vasta seuraavana päivänä? Tämä osuu ainakin ajallisesti hienosti, peukkuja pystyyn, että on tilaa.
Kiitos!monta muutakin bussivaihtoehtoa.
Ja lento lahden takaa -vaatii kyllä yömajoituksen http://www.astellaria.ee/index.php?id=c81e728d9d4c2f636f067f89cc14862c&reisi_id=24&lang_id=1&reisi_pildid
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14310258Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-729823Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056829Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2135268- 1734979
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1543816- 812648
- 1702621
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1652460- 582292