välitunti...

Laura

ÄLKÄÄ VÄLITTÄKÖ KIRJOTUS VIRHEISTÄ! ANTAKAA PALAUTETTA NIMITTÄIN TÄÄ ON MUN EKA NOVELLI.
Oli matikan tunti ja meidän opettajalla oli maailman söpöin siainen,mitä olin tuijottanut varmaan koko tunnin ja sen takia ei oolut tehtävien teosta tullut yhtään mitään.Kello soi ja kaikki lähtivät ulos paitsi mä,kun ope käski jäämään tekemään tehtävät loppuun.Opettaja lähti kävelemään ovelle ja laittoi sen lukkoon ja tulin mun tuolin taakse hieromaan hartijoitani.Yhtäkkiä hän siirsi kädet mun etupuolelle paidan sisään ja alkoi hitaasti hieromaan mun rintoja ja alkoi liikuttamaan käsiä aina vaan alas päin mun vartalolla. Pian hän otti mun kaikki vaatteet pois ja alkoi nuolemaan vartaloani huolellisesti.Mä aloin avaamaan open vetoketjua housuista ja otin hänen ison,seisovan kalunsa esiin ja aloin imemään sitä niin hyvin kuin osasin.Kohtä opettajani otti kalun pois suustani ja meni polvilleen tuolini eteen,jossa istuin. Hän alkoi nuolemaan klittaani ja tunsin kuinka orkku oli jo tulossa. Hän aloi kiusaamaan kielellään mua. välillä hän näykki nännejäni ja välillä nuoli klittaani.Yhtäkkiä hän työnteli hitaasti sormiaan märässä pillussani ja luulin, että pyörryn kohta nautinnosta. Hän veti sormensa pois pillustani ja kohta tunsin kuinkä hän tunki kaluaan pilluuni hitain liikkein. Saimme orkut melkein samaan aikaan ja äkkiä kellot soi ja hän veti kalunsa pois ja puimme vaatteet päälle ja lähdin tunnille. seuraavalla matikan tunnilla hän kuiskasi korvaani -edestä vai takaa? Ihmettelin mitä hän tarkoitti ja vastasin edestä...... JATKOA TULEE JOS HALUATTE,MUTTA ANTAKAA PALJON PALAUTETTA!

11

9410

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Waa

      Kappalejaot - oikeinkirjoitus. Huono tarina.

    • ....

      kaikki samanlaisii.....jälkiistuntoon jäänti...ope alkaa runkkaa...pöh..keksikää jotain uutta

      • joku

        keksi ite....


    • zize

      Kauhean lyhyt! Ton pitäs olla paljon paljon pidempi jotta siitä tulis parempi! Ja oikeinkirjotuksen voi kyllä aina tarkistaa! mutta eka kertalaisex ihan menettelevä vaikka on parempiakin nähty ekakertalaisilta!

    • Opettaja Virtanen

      Opettele oikeinkirjoitusta senkin 'mullaonviitonenäikässä' !! Ei kukaan tykkää lukea tommosta textiä. Tarina voisi olla hyväkin jos tota jaksaisi lukea.

      • Hah

        Opettaja Virtanen! Jos-sanan eteen tulee pilkku. Hah!


    • cookie_monster92

      toiveajattelua tyttöhyvä.

    • joku

      JUst joo ketä tohon paskaan uskooo...

    • Ski

      olen minä parempiakin lukenut... ja olisi voinut tuokin tekele olla paljon parempi jos oikeinkirjoitukseen kiinnitettäisiin edes vähän huomiota.. kirjoitusvirheet pistävät silmään ja pilaavat yleiskuvan.

    • ____

      vois kertoa enemmän miltä susta tuntuu jus sillä hetkellä ku mitäki tehään eikä vaan kertoa mitä te teitte

    • moi

      ihan perseest

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      2075
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      102
      1893
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      145
      1811
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1431
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      35
      1399
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      317
      1275
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      61
      1242
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1122
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      276
      1066
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      447
      973
    Aihe