Osaakos tämä asiantunteva palsta neuvoa suurperheellistä tila-auton vuokraamisesta gran canarialla? Ei tahdo matkatoimistojen kautta löytyä muutakuin maximissaan 1 6 ja tarvis olla 1 7/1 8.
Auton vuokraus
2+6
4472
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
autos moreno sivuilta josko löytyisi.
montakin mallia esim. Opel Safira malli ja vuokra n. 100 euroa vrk ja tarjouksessa oli 3 vrk 220 euroon.
Olen ennenkin täällä kehunut Cicar-vuokraamon palveluita, heillä on myös isoja autoja valikoimissaan. Autot ovat olleet aina siistejä ja uusia, hinta-laatusuhde kohdallaan.
Me olemme yleensä vuokranneet auton jo etukäteen Cicarin kautta, mutta onnistunee paikan päälläkin, ja valinnanvaraa taatusti on, muitakin kuin Cicar. Kaikkein jäykintä ja kalleinta on varata auto matkanjärjestäjän kautta, en suosittele.
loytyy kylla talta palstalta miljoonaan kertaan mut lahes kaikilla vuokraamoilla loytyy yhdeksan paikkainen. Esim. www.autoreisen.es ja www.orcarcanarias.com ja nailla kahdella takuulla toimii kaikki joustavasti ja autot uusia. Cicar, Niza ym. on paljon suomalaisten kayttamia mut tosi kalliita.