millon alkaa bb?

en malta odottaa seuraava bb:tä =D
51377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Puolen vuoden päästä eli elokuun lopussa.

Äänestä
  • kiitos

    Äänestä

Alkaa, se alkaa, mutta se on alle 18v. kielletty tänä vuonna. Sillä nyt siellä bylsitään oikeesti. Joten tyttö nukkumaan sitten.

Äänestä
  • LOL

    Äänestä

  • tyttö15vuotias kirjoitti:

    LOL

    mr. tampere on tulossa seuraavaan big brotheriin. sitä ei saisi kertoa koska se on ylläri...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö15vuotias kirjoitti:

en malta odottaa seuraava bb:tä =D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu