BOMMAUS

bommaako joku teistä?
onko se kivaa teiän mielestä?
mun mielestä se on vitun siistiä!
kokeilkaa teki ja haistattakaa suomen valtiolle PASKAT!
4593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mä kasvoin siitä ulos jo 6. luokalla. Nykyään kakarat tykkää leikkiä pahiksia.

Harva osaa kantaa sitä "asennetta".

Äänestä

mitä se on???????????

Äänestä

En bommaa
Ei oo siistii (ellei osaa tehä kunnon graffiteja ei mitään dösän penkkiin töhryjä)
Suomen valtiolle haistatan koko ajan shitit.

Äänestä

mitä häh

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bommari kirjoitti:

bommaako joku teistä?
onko se kivaa teiän mielestä?
mun mielestä se on vitun siistiä!
kokeilkaa teki ja haistattakaa suomen valtiolle PASKAT!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu