Hyvää Karkauspäivää

Oikein ikimuistoista Karkauspäivää 2008 toivottelen ystäville.

Seuraavan kerran on tämä päiväys vuonna 2012.

Ja nyt kaikki neidot kosioretkelle !
1187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kosimaan sitten vaan =)Vaan minähän en tähän retkuun lankea(en puhu miehestäni),kyllä se on niin että mies saa kosia ja minä syön suklaata ruusukimppu kädessä =)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pörrröpäää kirjoitti:

Oikein ikimuistoista Karkauspäivää 2008 toivottelen ystäville.

Seuraavan kerran on tämä päiväys vuonna 2012.

Ja nyt kaikki neidot kosioretkelle !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu