propilkki 2 ei pelaa

joo kyseinen peli ei vaan suostu toimimaan.
xp pro, 7600 gs näyttis ja uusimmat ajurit on koneessa. athlon 64 3800 prossu.
"pp2 on havainnut virheen ja tuote on suljettava"
olis kiva päästä pelaa tota :(

kokeiltu ladata useampaan kertaan ja aina sama lopputulos. keksiikö kukaan syytä???
2314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olethan purkanut sen rar-paketin? Jos asennus on mennyt ok ja peli antaa tuollaisen ilmoituksen, niin kannattaa lähettää tekijöille bugiraportti ja liittää oheen se debug.log -tiedosto. Release notes -tiedostossa on tarkempia ohjeita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jakkeboy kirjoitti:

joo kyseinen peli ei vaan suostu toimimaan.
xp pro, 7600 gs näyttis ja uusimmat ajurit on koneessa. athlon 64 3800 prossu.
"pp2 on havainnut virheen ja tuote on suljettava"
olis kiva päästä pelaa tota :(

kokeiltu ladata useampaan kertaan ja aina sama lopputulos. keksiikö kukaan syytä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu