Missä "mediahuora floppasi" keskustelu on? Mediahuorahan on yleisnimitys mediasta riippuvaisista olevista julkkiksista kuten Aguilera. Joiden ura on riippuvaisista lehdenkansista. selitystä?
What a fuck??
Are you kidding?
3
389
Vastaukset
- lehtiä
menestykseen omassa työssään. Toisin se on Lohanilla ja Britneyllä, jotka myyvät omia kuviaan yms.. kaiken maailman roskalehdille ja leikkivät vapaa-ajalla paparazzien kanssa.
- x.x.x.x.
Käyttäkää vähemmän alatyylin kirosanoja niin voi olla että kirjoitukset pysyvät palstalla.
- keskustelu
vaan jonkun idiootin provoiluhuomionhakuviesti täynnä kirosanoja. Jossa oli kaiken lisäksi faktat päin mäntyä. Säälittävää. Ei pitäisi yllättyä, että sellaiset viestit poistetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14210202Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-729753Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056789Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2005207- 1734939
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1493758- 1702591
- 782575
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1642413- 582252