NEUVOKAA

sellaiseen TV:hen mis ei scarttia jollainen lisä liittimellä yhdistettyä digiboxiin ja mikä sen nimi olisi ja mistä vois ostaa?Kysyy Mummo
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

RF-modulaattori. Jossain boxeissa tuo on valmiiksi sisäänrakennettuna, ellei ole, niin niitä saa myös irrallisia muutamalla kympillä :)

Äänestä
  • etsimään

    Äänestä

  • mistä lähden kirjoitti:

    etsimään

    Löytyy varmasti ja neuvonta kaupan päälle.
    Missähän asut?

    Äänestä

  • Miten mökillä katsellaan nyt TV:tä tai veneessä, entä saaristossa? Eli sähköttömissä asunnoissa tai oleskelupaikoissa? "Boxit" vaativat sähköä ja antenneita, vaikka tV toimisikin ilman sähköä ja omalla pikkuantennilla?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


saako kirjoitti:

sellaiseen TV:hen mis ei scarttia jollainen lisä liittimellä yhdistettyä digiboxiin ja mikä sen nimi olisi ja mistä vois ostaa?Kysyy Mummo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu