kaupunki

Onko kukaan käynyt Phuketin kaupungissa. Millasia hotelleita siellä on? Onko parenpia kuin Patongilla ,Katalla tai Karonilla?
1436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen ollut mutta budjettipaikoissa. Sieltä on hyvä lavataksi yhteys esim Patongille ja muualle. Siellä on tietysti hotelleja. Hyvä opas olisi Lonely Planet. Mene vaikka kirjakauppaan ja katso Phuket ja sleeping-otsikon alta. Siellä on erikseen budjet, middle ja top. Ja arvostelu on hyvin todenmukaista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


phuket. kirjoitti:

Onko kukaan käynyt Phuketin kaupungissa. Millasia hotelleita siellä on? Onko parenpia kuin Patongilla ,Katalla tai Karonilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu