tosi baska
saiba on baska
ihan baska
5692
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mistä se kiikastaa? Jo yli 50 vuotta tätä on jatkunut, aina sarjan hännillä ja välillä sarjaa alempanakin. Kerran taisi tulla pronssia, mutta siitäkin taitaa olla jo 30 vuotta.
saipassa ei pelaa kuin tulevaisuuden/menneitä lupauksia. Ja jos joku sitten sattuu pärjäämään niin se pelaakin seuraavalla kaudella rahakkaammissa joukkueissa. Millään ei saada pidettyä joukkuetta yhtenäisenä edes paria kautta.
Mutta aivan sama. Kahteen vuoteen en ole käynyt enää hallilla katsomassa peliäkään enkä mene.
Ei jaksa sitä ainaista taaperrusta hännillä.
Mitäs täällä valitatte Saipasta. Olisitte valittajat itse ryhtyneet pelaamaan Saipassa niin olisi pelit parantuneet.
Totuus taitaa kuitenkin olla, ettei teitä olisi huolittu edes junnujen joukkueisiin.
Kun katselee ja kuuntelee katsomossa olevien läskikasojen örvellystä ja pilkkahuutoja pelaajille,
pistää todella vihaksi.
Jotkut neuvojaan huutelevista ovat niin huonokuntoisia etteivät puuskuttamatta pääse portaitakaan ylös. Siitä huolimatta ollaan niin asiantuntijaa että.
paska kirjoitetaan p:llä ei b:llä vai onko dinulla duha joga valuu myös näbbikselle
Mun mielestäni SaiPa on pärjännyt ihan hyvin suhteessa käytettävissä oleviin resursseihin.
Ei kai voi odottaakaan, että SaiPa taistelisi joka vuosi playoffien kärkikahinoissa pienellä budjetillaan?