Heräsin seuraavana aamuna auringon paistaessa kuumasti verhon ohuen rullaverhon lävitse. Tapailin hieman Hannaa yrittäen löytää häntä viereltäni, mutta hamusin tyhjää. Venytellen nousin ylös ja laahustin keittiöön pikkuhousut ja toppi ylläni. Paikalla ei näyttänyt olevan ketään ja arvelin muiden menneen ulos nauttimaan auringosta. Kurkistin ikkunasta ulos ja näin synkkien pilvien lähestyvän ja muiden makaavan rannalla nauttien auringosta. Söin kevyen aamupalan ja vedin ohuet valkoiset housut jalkaani ja lähdin ulos liittyäkseni joukkoon. Lähestyessäni joukkoa tajusin ettei Hanna ollutkaan rannalla. Yritin pälyillä Hannaa vielä istuessani hiekalle Millan vierelle. ’Hanna meni kävelyllä lähikauppaan. Susanna meni sen mukaan...’, Milla sanoi katsoen minua aurinkolasieni takaa. Ajattelin, että olisi Hanna voinut ilmoittaa asiasta, mutta en puhunut Millalle mitään. Annoin ajatusteni lähteä harhailemaan pitkin vettä ja nautin auringon lämmöstä unohtaen Hannan poissaolon.
Varjostaen toisella kädelläni silmiä vilkuilin Millan vartaloa muka katsellen kuinka pojat alkoivat laittamaan lentopalloverkkoa kuntoon. Verkon pystytys ei kestänyt kauan ja pian he jo palloittelivat kutsuen muitakin pelaamaan. Vastustelin hieman Millan peliin liittymispyyntöjä, mutta en voinut pitkään vastustaa hänen anovaa katsettaan. Pojat asettuivat toiselle puolelle ottaen Maijun mukaansa. Minä jäin Millan sekä Lauran ja Jennan kanssa toiselle puolelle. Peli alkoi leikkimielisesti molempien puolien nauraessa ja nauttiessa lämpimästä ilmasta. Pelin aikana katseeni alkoi useammin kohdistua Jennaan, jolla oli tummat, melkein mustat hiukset ja kaunis vartalo. Erityisesti huomioni kiinnitti seksikäs napakoru, joka kimalteli aina Jennan liikkuessa. Väillä katseeni kiinnittyi hänen pakaroihinsa, joiden verhoksi tarkoitetut bikinit valahtivat viettelevästi hänen peppuvakoonsa. Pallon mennessä kauemmas ehdin jo kuvitella itseni puhdistamassa hänen peppuaan hiekasta. Tämä häiritsi välillä peliäni selvästi ja sain melkein pallosta päähäni. Päätin olla katselematta liikaa Jennaa taikka Millaa, jotta pelini pysyisi edes jotenkin hallussa.
Samassa päällämme jyrähti ja taivas repesi valumaan vettä niskaamme. Vettä satoi kaatamalla ja lähdimme kaikki juoksemaan tahoillemme ja huomasin päätyneeni kahden Millan kanssa mökkiimme. Jotenkin hetki oli kiusallisen hiljainen ennen kuin Milla rikkoi sen ’Johan alkoi tulla vettä...mä taidan ottaa kaljan..otat sä?’ Pystyin vain nyökkäämään ja hain meille pyyhkeet kuivataksemme hieman itseämme. ’Koska Hanna ja ...sun kaveri lähti sinne kaupalle?’, kysyin ottaen kaljan vastaan. ’No ne lähti puoli tuntia sitten..on sinne matkaa, että ne kastuu varmaan kunnolla...niin ja kaverin nimi on Sussu..tai Susanna oikeasti...Säkin ehdit kastua oikein kunnolla tuossa..’ Milla jatkoi nyökäten kohti minua. Samassa tajusin, että valkeista housuistani näkyi selvästi siniset stringini lävitse. Punastuin hieman, mutta vielä enemmän yhden pojista kurkatessa sisään. Hänen silmänsä pyyhkäisivät koko olemukseni lävitse ja hän hieman änkytti ennen kuin sai sanottua asiansa:’Tulkaa tuonne toiseen mökkiin niin pelataan Twisteriä’ ’Joo me tullaan kun vaihdetaan ensin kuivat vaatteet päälle.’ Milla sanoi pojalle, joka poistui saman tien oven raosta. Milla otti melkoiset huikat pullostaan ja lähti kiipeämään parvelle. Menin omaan huoneeseemme ja vaihdoin nopeasti kuivan t-paidan ja verkkarit jalkaani. Tullessani takaisin yhteiseen tilaan vilkaisin jostain syystä ylös parvelle. Milla oli juuri vaihtamassa puseroaan ja näin selvästi hänen valkoiset pitsiset alushousut ja niiden lävitse kuulottavan tummat karvakolmion. Pudistin päätäni yrittäen saada rivot ajatukseni pois ja päätin keskittyä vetämään kunnon kännit aloittaen avaamastani kaljapullosta. Avasinkin jo uutta siinä vaiheessa, kun Milla laskeutui takaisin alakertaan.
Lähdimme yhdessä hiljentyvään sateeseen ja menimme viereiseen mökkiin, jossa oli jo pelit käynnissä kahden parin kesken. Seurasin pari peliä vierestä nauttien juomista joita mökissä oli runsaasti tarjolla. Osallistuin muutamaan peliin todeten sen olevan hauskaa vaikka en ollutkaan riittävän notkea päihittämään Lauraa, joka oli hoikka ja vaikutti taipuvan mihin suuntaan vain. Välillä mätkähdimme kaikki yhtenä nauravana ryppäänä lattialle. Pari tuntia meni rattoisasti enkä ollut lainkaan huomannut, että Hanna ja Sussu olivat palanneet kauppareissulta ja tuonneet grillattavaa mukanaan. Pojat alkoivat välittömästi virittelemään grilliä ulkona ja päätin mennä heidän seurakseen hetkeksi haukkaamaan raitista ilmaa. Istuessani terassilla katsellen grillikodassa ahertavia poikia, Hanna tuli viereeni kaljapullo kädessään. ’Mites täällä on mennyt?’ ’No ei kait täällä mitään...pelattu vähän...’, vastasin siemaisten ryypyn neljännestä pullostani. Tajusin olevani jo melko hyvässä vauhdissa Hannaan verrattuna. ’Tykkäsitkö sä siitä hommasta Maritan luona?’ Hieman ihmettelin Hannan kysymystä, mutta vastasin silti ’No tykkäsin mä...vähän ihmettelin että miksei siitä oo kuulunu mitään.’ ’No se on vähän niinkuin lopettamassa...tai se siirtyy toiselle alalle kokonaan..se sai muita töitä...’ Olin yllättänyt uutisista, joita Hanna kertoi. Siemailin vain hiljaa kaljaa katsoen muita, jotka touhusivat grillikodassa ruoan parissa. Vain veden suhina rikkoi hieman hiljaisuutta välillämme. ’Mitä mieltä sä olet, jos alettais jatkaan sitä hommaa? Saatais vähän itse päätäntävaltaa...ja se oikeastaan sopis meille, kun kumpikin rakastetaan seksiä. Vai mitä?’ ’Ei hullumpi ajatus...tosin mulla on vielä gradu tekemättä ja millä rahalla me se saadaan ja kannattaako se?’ vastasin hieman epäilevästi. ’Kyllä se lainalla onnistuu ja onhan meillä jo kokemustakin vähän...sitä paitsi me voidaan laajentaa sitä oheistuotteiden myyntiin sun muuhun..mieti!’ Hanna sanoi ja juoksi nopeasti grillikotaan syömään.
Mietin hetken Hannan ajatuksia tyhjentäen pullon. Totesin Hannan olevan oikeassa ja homman sopivan meille hyvin. Ehkä meillä olisi vielä opittavaa, mutta mieluusti opettelisin uutta. Hymyillen ja päätökseni tehden menin grillikotaan syömään ja avaamaan uuden pullon. Huomasin kuinka kaikki muutkin alkoivat hyvää vauhtia päihtyä ruoan ja juoman saattelemana. Syötyämme pojat alkoivat lämmittää saunoja ja me vaihdoimme tyttöjen kanssa kaljat ja siiderit paukkuihin. Aika tuntui kuin lentävän siivillä kuunnellen kaiken maailman juttuja ja pian olikin saunat lämpimiä. Tuntui kuin muut tytöt olisivat selvinneet saunan pukutilassa kaikkien hieman peitellessä vartaloitaan. Riisuimme Hannan kanssa ensimmäisinä kokonaan alasti emmekä peitelleet muotojamme. Muutkin tytöt näyttivät saavan rohkeutta esimerkkimme voimasta ja rentoutuvan hieman. Ehdin ensimmäisenä lauteille ja katselin sieltä sisälle tulevia tyttöjä ensimmäistä kertaa kunnolla. Milla tuli heti Hannan perään ja huomasin hänen olevan kaikin puolin Hannaa isompi. Rinnat olivat pyöreät ja sopivan kookkaat, lantio Hannan lantiota leveämpi. Millan perässä tuli Jenna, joka oli Millaa pitempi. Hänen vartalonsa oli ruskettunut ja selvästi treenattu lenkkipoluilla ja aerobic tunneilla. Jennalla oli vahvat reidet ja ne hieman korostivat hänen lantiotaan. Katseeni kulki ylös tummalta karvakolmiolta, litteän vatsan ylitse rinnoille, jotka olivat käteensopivat osoittaen kumpikin omaan suuntaansa. Laura puolestaan oli pitkä vaaleaverikkö muistuttaen enempi missiä hoikkine vartaloineen ja pienine rintoineen. Hieman kadehtien katselin hänen pitkiä ja sulokkaita sääriään, joiden kanssa kehtasi aivan helposti pitää minihametta. Maiju oli hieman huomaamattomampi, ikäänkuin harmaavarpunen keskiruskeine lyhyine hiuksineen. Hänen rintojaan hallitsivat suuret nännipihat ja tummat kiharaisen häpykummun päällä oli pieni pömppövatsa. Viimeisenä hieman ujostellen tuli sisään Susanna, jonka suuret rinnat roikkuivat raskaina hänen vatsansa päällä. Susanna oli XL-kokoa ja selvästi häpesi omaa vartaloaan.
Osa tytöistä istui alemmille lauteille tilan ahtauden vuoksi. Muutamien löylyjen kaikki tytöt alkoivat rentoutumaan enempi veren alkaessa kuljettamaan alkoholia nopeammin. Iloinen puheensorina ja kikatus täytti löylyhuoneen. Sinnittelin yllättävän pitkään löylyissä lähinnä kuunnellen juttuja ja silmäillen hikipisaroiden kosteuttamia vartaloita. Lopulta en kuitenkaan kestänyt vaan lähdin ensimmäisenä ulos jäähylle nauttimaan kylmästä siideristä. Katselin kuinka vesisade suhisi hiljaa meren pintaan ja kuinka pojat juoksivat ilkosillaan toisesta saunasta uimaan veteen. ’Jaa..pojat meni uimaan näköjään alasti.’ Hätkähdin pehmeää ääntä viereltäni. Jenna seisoi höyryten vierelläni juoden ryypyt kaljapullostaan. ’Joo niin näytti...ei näytä olevan kovin lämmintä vettä..’ sanoin hymyillen kun hetken perästä pojat juoksivat takaisin saunaan selvästi kylmissään. ’Joo..ei ole oikein hyvät ilmat...’ Jenna sanoi istuen pyyhkeensä päälle häpeilemättä alastonta vartaloaan lainkaan. Itselläni oli pyyhe päällä ja värisin siltikin. Päätinkin mennä takaisin saunaan muiden tullessa jäähylle Jennan seuraksi. Nakkasin pyyhkeeni vaatekasani päälle ja menin takaisin löylyhuoneeseen. Yllätykseni sauna ei ollutkaan tyhjä vaan näin Millan kyyristelevän pesten hiuksiaan vaivalloisesti. Silmäni kulkivat pitkin hänen kaareutunutta selkää alas omenamaiselle pepulle ja näin pienen pilkahduksen hänen hävystään. Näky sai minut lämpenemään ja tunsin polttavan halun syttyvän sisälläni. Mieleni teki koskettaa Millan peppua ja tunnustella sen pehmeyttä. ’Anna kun mä autan sua..’ sain kuitenkin sanottua ja Milla hymyili silmät kiinni shampoot hiuksissaan. Otin saavista vettä ja valutin sitä Millan hiuksiin huuhtoen pois shampoon jäämiä. Kosketin hänen hiuksiaan ja aika tuntui hidastuvan. Pestäkseni hyvin Millan hiukset olin aivan hänen lähellään ja reiteni kosketti hänen reittään, mikä sai häpyni ilmoittamaan himostani. Halusin koskea joka puolelle Millan vartaloa, mutta tunnelma särkyi saunan oven avautumiseen ja känniseen puheeseen.
Pesin nopeasti itseni ja tunsin himoni pestessä alapääni. Tunsin pakottavaa tarvetta saada tyydystä ja päätin mennä nopeasti mökkiin muiden jäädessä vielä saunaan. Melkein juoksin mökkiin vaatenippu kainalossa ja tulin sisälle enkä edes huomannut sateen loppuneen. Kuuntelin hetken aikaa oliko mökissä joku muu. Varmistettuani, että mökki oli tyhjä menin nopeasti huoneeseemme ja laskin vaatemytyn lattialle. Välittömästi käteni meni pyyhkeen alle hävylleni. Sormeni painui vakooni ja tunsin kuinka märkä olin. Huokaisin vaimeasti ääneen ja pyyhkeeni valahti lattialle. Käteni kulki vaossani toisen hyväillessä vartaloani ja rintojani. Voihkin nautinnosta, jota olin jo pitkään halunnut. Yhtäkkiä mieleeni tuli laukku, jonka Hanna oli laittanut kaappiin. Mieltäni alkoi kiehtomaan mitä hän oli pakannut sinne ja avasin kaapin, jossa laukku oli. Hieman jännittäen vedin sen esille kurkistaen vielä ikkunasta saunalle, jossa muut näyttivät olevan pyyhkeet päällä. Avasin laukun vapisevin sormin ja näin mitä Hanna oli varannut mukamme. Laukussa oli käsiraudat ja nahkaisia vaatteita. Kaivelin hieman ja löysin myös dildon muiden tavaroiden seasta. Ilmeisesti Hannalla oli ollut jonkinlaiset leikit mielessä lähtiessämme mökille. En voinut vastustaa kiusausta vaan vedin dildon esille ja hyväilin sitä hieman. Malttamattomasti ohjasin sen häpyhuulilleni ja hitaasti sisääni. Voihkaisin nautinnosta dildon upotessa kuumaan vakooni tyydyttäen hieman halujani. Valuin lattialle makaamaan liikuttaen dildoa sisälläni hieman vaikeassa asennossa. En kuitenkaan pystynyt lopettamaan vaikka asentoni olikin hankala ja himosin orgasmiani enempi kuin mitään muuta.
Silmäni sulkeutuivat kun dildo liukui sisään-ulos vaostani pienen litinän säestyksellä. Olin jo aivan muissa maailmoissa, kun kuulin paksun äänen:’Anna kun mä autan sua..’ Säikähtäen avasin silmäni ja näin Millan pyyhe päällä kumartuneena jalkojeni lähelle. Yritin jotain sanoa, mutta Milla otti dildosta kiinni ja alkoi liikuttamaan sitä hitaasti sisälläni saaden minut kiemurtelemaan nautinnosta. ’Muut on ulkona virittelemässä nuotiota...ei ne huomaa...mä onnekseni huomasin sut täällä...’ Milla jatkoi puhuen pehmeästi liikuttaen dildoa sisälläni. Toisella kädellä hän liikutti sormeaan klitorikseni päällä saaden minut vikisemään nautinnosta. Huokailin raskaasti orgasmin alkaessa sumentamaan näköpiiriäni ja laskin pääni lattialle nauttien orgasmin vapauttavasta tunteesta. Tunsin etäisesti kuinka dildo poistui sisältäni ja sormen pyörintä vaimeni hiljentäen samalla orgastisen vapinani. Hitaasti aloin avata silmiäni vain huomatakseni kuinka Milla kyykistyi päälleni. ’Nuole mua Sanna...mä haluun kans saada...’ Katsoin Millan turpeita häpyhuulia, jotka olivat hieman jo avautuneet kiihkosta kimallellen kiimanesteistä. Tartuin Millan pakaroista kiinni auttaen häntä pysymään kyykyssä nuolaisten pitkän vedon pitkin hänen häpyään. Milla maistui puhtaalle hävyn vierestä, mutta huulien sisällä hänen suolainen kiimanesteensä vei vallan muilta mauilta. Innokkaasti aloin nuolemaan painaen koko kielelläni hänen vakoaan huokutellen aina kieleni kärjellä tuota pientä nupukkaa avautumaan. Milla voihki ja tuli kontalleen päälleni melkein tukahduttaen minut. Leukani kostui nopeasti siirtyessäni nuolemaan Millan klitorista, joka alkoi paisumaan kieleni alla. Tunsin kuinka Milla pyöritti peppuaan ja otin hänen klitoriksensa suuhuni imien kevyesti kielen jatkaessa pyörintää. Tunsin kuinka Milla alkoi nopeasti värisemään kieleni hyväilyjen ansiosta. Yritin nuolla niin pitkään kuin saatoin nauttien tuon nuoren tytön hävyn mausta, mutta Milla nousi hieman ujostellen ylös. ’Kiitos Sanna...Hanna ei yhtään liioitellut..sä olet tosi hyvä nuoleen...’ Sitten Milla meni huoneesta yläparvelle pukemaan.
Hieman typertyneenä pyyhin leukani ja maistoin vielä Millan nesteitä sormeltani. Hitaasti nousin ja puin ja menin rannalle nuotin ääreen. Istuttuani Hanna viereen tämä kuiskasi:’Tykkäsikö Milla?’ Punastellen ja ihmetystä täynnä katsoin Hannaa. ’Taisi tykätä..sä olit sen ensimmäinen.mä halusin että se tietää miltä tuntuu kunnon suuseksi ennen kuin se alkaa poikien kanssa...sitten se osaa vaatia sitä niiltäkin!’, Hanna jatkoi iskien silmää. Olin jälleen totaalisen hämmentynyt Hannan edesottamuksista. Tuntui etten millään ymmärtäisi hänen vaihtelevaa mieltään.
Varjostaen toisella kädelläni silmiä vilkuilin Millan vartaloa muka katsellen kuinka pojat alkoivat laittamaan lentopalloverkkoa kuntoon. Verkon pystytys ei kestänyt kauan ja pian he jo palloittelivat kutsuen muitakin pelaamaan. Vastustelin hieman Millan peliin liittymispyyntöjä, mutta en voinut pitkään vastustaa hänen anovaa katsettaan. Pojat asettuivat toiselle puolelle ottaen Maijun mukaansa. Minä jäin Millan sekä Lauran ja Jennan kanssa toiselle puolelle. Peli alkoi leikkimielisesti molempien puolien nauraessa ja nauttiessa lämpimästä ilmasta. Pelin aikana katseeni alkoi useammin kohdistua Jennaan, jolla oli tummat, melkein mustat hiukset ja kaunis vartalo. Erityisesti huomioni kiinnitti seksikäs napakoru, joka kimalteli aina Jennan liikkuessa. Väillä katseeni kiinnittyi hänen pakaroihinsa, joiden verhoksi tarkoitetut bikinit valahtivat viettelevästi hänen peppuvakoonsa. Pallon mennessä kauemmas ehdin jo kuvitella itseni puhdistamassa hänen peppuaan hiekasta. Tämä häiritsi välillä peliäni selvästi ja sain melkein pallosta päähäni. Päätin olla katselematta liikaa Jennaa taikka Millaa, jotta pelini pysyisi edes jotenkin hallussa.
Samassa päällämme jyrähti ja taivas repesi valumaan vettä niskaamme. Vettä satoi kaatamalla ja lähdimme kaikki juoksemaan tahoillemme ja huomasin päätyneeni kahden Millan kanssa mökkiimme. Jotenkin hetki oli kiusallisen hiljainen ennen kuin Milla rikkoi sen ’Johan alkoi tulla vettä...mä taidan ottaa kaljan..otat sä?’ Pystyin vain nyökkäämään ja hain meille pyyhkeet kuivataksemme hieman itseämme. ’Koska Hanna ja ...sun kaveri lähti sinne kaupalle?’, kysyin ottaen kaljan vastaan. ’No ne lähti puoli tuntia sitten..on sinne matkaa, että ne kastuu varmaan kunnolla...niin ja kaverin nimi on Sussu..tai Susanna oikeasti...Säkin ehdit kastua oikein kunnolla tuossa..’ Milla jatkoi nyökäten kohti minua. Samassa tajusin, että valkeista housuistani näkyi selvästi siniset stringini lävitse. Punastuin hieman, mutta vielä enemmän yhden pojista kurkatessa sisään. Hänen silmänsä pyyhkäisivät koko olemukseni lävitse ja hän hieman änkytti ennen kuin sai sanottua asiansa:’Tulkaa tuonne toiseen mökkiin niin pelataan Twisteriä’ ’Joo me tullaan kun vaihdetaan ensin kuivat vaatteet päälle.’ Milla sanoi pojalle, joka poistui saman tien oven raosta. Milla otti melkoiset huikat pullostaan ja lähti kiipeämään parvelle. Menin omaan huoneeseemme ja vaihdoin nopeasti kuivan t-paidan ja verkkarit jalkaani. Tullessani takaisin yhteiseen tilaan vilkaisin jostain syystä ylös parvelle. Milla oli juuri vaihtamassa puseroaan ja näin selvästi hänen valkoiset pitsiset alushousut ja niiden lävitse kuulottavan tummat karvakolmion. Pudistin päätäni yrittäen saada rivot ajatukseni pois ja päätin keskittyä vetämään kunnon kännit aloittaen avaamastani kaljapullosta. Avasinkin jo uutta siinä vaiheessa, kun Milla laskeutui takaisin alakertaan.
Lähdimme yhdessä hiljentyvään sateeseen ja menimme viereiseen mökkiin, jossa oli jo pelit käynnissä kahden parin kesken. Seurasin pari peliä vierestä nauttien juomista joita mökissä oli runsaasti tarjolla. Osallistuin muutamaan peliin todeten sen olevan hauskaa vaikka en ollutkaan riittävän notkea päihittämään Lauraa, joka oli hoikka ja vaikutti taipuvan mihin suuntaan vain. Välillä mätkähdimme kaikki yhtenä nauravana ryppäänä lattialle. Pari tuntia meni rattoisasti enkä ollut lainkaan huomannut, että Hanna ja Sussu olivat palanneet kauppareissulta ja tuonneet grillattavaa mukanaan. Pojat alkoivat välittömästi virittelemään grilliä ulkona ja päätin mennä heidän seurakseen hetkeksi haukkaamaan raitista ilmaa. Istuessani terassilla katsellen grillikodassa ahertavia poikia, Hanna tuli viereeni kaljapullo kädessään. ’Mites täällä on mennyt?’ ’No ei kait täällä mitään...pelattu vähän...’, vastasin siemaisten ryypyn neljännestä pullostani. Tajusin olevani jo melko hyvässä vauhdissa Hannaan verrattuna. ’Tykkäsitkö sä siitä hommasta Maritan luona?’ Hieman ihmettelin Hannan kysymystä, mutta vastasin silti ’No tykkäsin mä...vähän ihmettelin että miksei siitä oo kuulunu mitään.’ ’No se on vähän niinkuin lopettamassa...tai se siirtyy toiselle alalle kokonaan..se sai muita töitä...’ Olin yllättänyt uutisista, joita Hanna kertoi. Siemailin vain hiljaa kaljaa katsoen muita, jotka touhusivat grillikodassa ruoan parissa. Vain veden suhina rikkoi hieman hiljaisuutta välillämme. ’Mitä mieltä sä olet, jos alettais jatkaan sitä hommaa? Saatais vähän itse päätäntävaltaa...ja se oikeastaan sopis meille, kun kumpikin rakastetaan seksiä. Vai mitä?’ ’Ei hullumpi ajatus...tosin mulla on vielä gradu tekemättä ja millä rahalla me se saadaan ja kannattaako se?’ vastasin hieman epäilevästi. ’Kyllä se lainalla onnistuu ja onhan meillä jo kokemustakin vähän...sitä paitsi me voidaan laajentaa sitä oheistuotteiden myyntiin sun muuhun..mieti!’ Hanna sanoi ja juoksi nopeasti grillikotaan syömään.
Mietin hetken Hannan ajatuksia tyhjentäen pullon. Totesin Hannan olevan oikeassa ja homman sopivan meille hyvin. Ehkä meillä olisi vielä opittavaa, mutta mieluusti opettelisin uutta. Hymyillen ja päätökseni tehden menin grillikotaan syömään ja avaamaan uuden pullon. Huomasin kuinka kaikki muutkin alkoivat hyvää vauhtia päihtyä ruoan ja juoman saattelemana. Syötyämme pojat alkoivat lämmittää saunoja ja me vaihdoimme tyttöjen kanssa kaljat ja siiderit paukkuihin. Aika tuntui kuin lentävän siivillä kuunnellen kaiken maailman juttuja ja pian olikin saunat lämpimiä. Tuntui kuin muut tytöt olisivat selvinneet saunan pukutilassa kaikkien hieman peitellessä vartaloitaan. Riisuimme Hannan kanssa ensimmäisinä kokonaan alasti emmekä peitelleet muotojamme. Muutkin tytöt näyttivät saavan rohkeutta esimerkkimme voimasta ja rentoutuvan hieman. Ehdin ensimmäisenä lauteille ja katselin sieltä sisälle tulevia tyttöjä ensimmäistä kertaa kunnolla. Milla tuli heti Hannan perään ja huomasin hänen olevan kaikin puolin Hannaa isompi. Rinnat olivat pyöreät ja sopivan kookkaat, lantio Hannan lantiota leveämpi. Millan perässä tuli Jenna, joka oli Millaa pitempi. Hänen vartalonsa oli ruskettunut ja selvästi treenattu lenkkipoluilla ja aerobic tunneilla. Jennalla oli vahvat reidet ja ne hieman korostivat hänen lantiotaan. Katseeni kulki ylös tummalta karvakolmiolta, litteän vatsan ylitse rinnoille, jotka olivat käteensopivat osoittaen kumpikin omaan suuntaansa. Laura puolestaan oli pitkä vaaleaverikkö muistuttaen enempi missiä hoikkine vartaloineen ja pienine rintoineen. Hieman kadehtien katselin hänen pitkiä ja sulokkaita sääriään, joiden kanssa kehtasi aivan helposti pitää minihametta. Maiju oli hieman huomaamattomampi, ikäänkuin harmaavarpunen keskiruskeine lyhyine hiuksineen. Hänen rintojaan hallitsivat suuret nännipihat ja tummat kiharaisen häpykummun päällä oli pieni pömppövatsa. Viimeisenä hieman ujostellen tuli sisään Susanna, jonka suuret rinnat roikkuivat raskaina hänen vatsansa päällä. Susanna oli XL-kokoa ja selvästi häpesi omaa vartaloaan.
Osa tytöistä istui alemmille lauteille tilan ahtauden vuoksi. Muutamien löylyjen kaikki tytöt alkoivat rentoutumaan enempi veren alkaessa kuljettamaan alkoholia nopeammin. Iloinen puheensorina ja kikatus täytti löylyhuoneen. Sinnittelin yllättävän pitkään löylyissä lähinnä kuunnellen juttuja ja silmäillen hikipisaroiden kosteuttamia vartaloita. Lopulta en kuitenkaan kestänyt vaan lähdin ensimmäisenä ulos jäähylle nauttimaan kylmästä siideristä. Katselin kuinka vesisade suhisi hiljaa meren pintaan ja kuinka pojat juoksivat ilkosillaan toisesta saunasta uimaan veteen. ’Jaa..pojat meni uimaan näköjään alasti.’ Hätkähdin pehmeää ääntä viereltäni. Jenna seisoi höyryten vierelläni juoden ryypyt kaljapullostaan. ’Joo niin näytti...ei näytä olevan kovin lämmintä vettä..’ sanoin hymyillen kun hetken perästä pojat juoksivat takaisin saunaan selvästi kylmissään. ’Joo..ei ole oikein hyvät ilmat...’ Jenna sanoi istuen pyyhkeensä päälle häpeilemättä alastonta vartaloaan lainkaan. Itselläni oli pyyhe päällä ja värisin siltikin. Päätinkin mennä takaisin saunaan muiden tullessa jäähylle Jennan seuraksi. Nakkasin pyyhkeeni vaatekasani päälle ja menin takaisin löylyhuoneeseen. Yllätykseni sauna ei ollutkaan tyhjä vaan näin Millan kyyristelevän pesten hiuksiaan vaivalloisesti. Silmäni kulkivat pitkin hänen kaareutunutta selkää alas omenamaiselle pepulle ja näin pienen pilkahduksen hänen hävystään. Näky sai minut lämpenemään ja tunsin polttavan halun syttyvän sisälläni. Mieleni teki koskettaa Millan peppua ja tunnustella sen pehmeyttä. ’Anna kun mä autan sua..’ sain kuitenkin sanottua ja Milla hymyili silmät kiinni shampoot hiuksissaan. Otin saavista vettä ja valutin sitä Millan hiuksiin huuhtoen pois shampoon jäämiä. Kosketin hänen hiuksiaan ja aika tuntui hidastuvan. Pestäkseni hyvin Millan hiukset olin aivan hänen lähellään ja reiteni kosketti hänen reittään, mikä sai häpyni ilmoittamaan himostani. Halusin koskea joka puolelle Millan vartaloa, mutta tunnelma särkyi saunan oven avautumiseen ja känniseen puheeseen.
Pesin nopeasti itseni ja tunsin himoni pestessä alapääni. Tunsin pakottavaa tarvetta saada tyydystä ja päätin mennä nopeasti mökkiin muiden jäädessä vielä saunaan. Melkein juoksin mökkiin vaatenippu kainalossa ja tulin sisälle enkä edes huomannut sateen loppuneen. Kuuntelin hetken aikaa oliko mökissä joku muu. Varmistettuani, että mökki oli tyhjä menin nopeasti huoneeseemme ja laskin vaatemytyn lattialle. Välittömästi käteni meni pyyhkeen alle hävylleni. Sormeni painui vakooni ja tunsin kuinka märkä olin. Huokaisin vaimeasti ääneen ja pyyhkeeni valahti lattialle. Käteni kulki vaossani toisen hyväillessä vartaloani ja rintojani. Voihkin nautinnosta, jota olin jo pitkään halunnut. Yhtäkkiä mieleeni tuli laukku, jonka Hanna oli laittanut kaappiin. Mieltäni alkoi kiehtomaan mitä hän oli pakannut sinne ja avasin kaapin, jossa laukku oli. Hieman jännittäen vedin sen esille kurkistaen vielä ikkunasta saunalle, jossa muut näyttivät olevan pyyhkeet päällä. Avasin laukun vapisevin sormin ja näin mitä Hanna oli varannut mukamme. Laukussa oli käsiraudat ja nahkaisia vaatteita. Kaivelin hieman ja löysin myös dildon muiden tavaroiden seasta. Ilmeisesti Hannalla oli ollut jonkinlaiset leikit mielessä lähtiessämme mökille. En voinut vastustaa kiusausta vaan vedin dildon esille ja hyväilin sitä hieman. Malttamattomasti ohjasin sen häpyhuulilleni ja hitaasti sisääni. Voihkaisin nautinnosta dildon upotessa kuumaan vakooni tyydyttäen hieman halujani. Valuin lattialle makaamaan liikuttaen dildoa sisälläni hieman vaikeassa asennossa. En kuitenkaan pystynyt lopettamaan vaikka asentoni olikin hankala ja himosin orgasmiani enempi kuin mitään muuta.
Silmäni sulkeutuivat kun dildo liukui sisään-ulos vaostani pienen litinän säestyksellä. Olin jo aivan muissa maailmoissa, kun kuulin paksun äänen:’Anna kun mä autan sua..’ Säikähtäen avasin silmäni ja näin Millan pyyhe päällä kumartuneena jalkojeni lähelle. Yritin jotain sanoa, mutta Milla otti dildosta kiinni ja alkoi liikuttamaan sitä hitaasti sisälläni saaden minut kiemurtelemaan nautinnosta. ’Muut on ulkona virittelemässä nuotiota...ei ne huomaa...mä onnekseni huomasin sut täällä...’ Milla jatkoi puhuen pehmeästi liikuttaen dildoa sisälläni. Toisella kädellä hän liikutti sormeaan klitorikseni päällä saaden minut vikisemään nautinnosta. Huokailin raskaasti orgasmin alkaessa sumentamaan näköpiiriäni ja laskin pääni lattialle nauttien orgasmin vapauttavasta tunteesta. Tunsin etäisesti kuinka dildo poistui sisältäni ja sormen pyörintä vaimeni hiljentäen samalla orgastisen vapinani. Hitaasti aloin avata silmiäni vain huomatakseni kuinka Milla kyykistyi päälleni. ’Nuole mua Sanna...mä haluun kans saada...’ Katsoin Millan turpeita häpyhuulia, jotka olivat hieman jo avautuneet kiihkosta kimallellen kiimanesteistä. Tartuin Millan pakaroista kiinni auttaen häntä pysymään kyykyssä nuolaisten pitkän vedon pitkin hänen häpyään. Milla maistui puhtaalle hävyn vierestä, mutta huulien sisällä hänen suolainen kiimanesteensä vei vallan muilta mauilta. Innokkaasti aloin nuolemaan painaen koko kielelläni hänen vakoaan huokutellen aina kieleni kärjellä tuota pientä nupukkaa avautumaan. Milla voihki ja tuli kontalleen päälleni melkein tukahduttaen minut. Leukani kostui nopeasti siirtyessäni nuolemaan Millan klitorista, joka alkoi paisumaan kieleni alla. Tunsin kuinka Milla pyöritti peppuaan ja otin hänen klitoriksensa suuhuni imien kevyesti kielen jatkaessa pyörintää. Tunsin kuinka Milla alkoi nopeasti värisemään kieleni hyväilyjen ansiosta. Yritin nuolla niin pitkään kuin saatoin nauttien tuon nuoren tytön hävyn mausta, mutta Milla nousi hieman ujostellen ylös. ’Kiitos Sanna...Hanna ei yhtään liioitellut..sä olet tosi hyvä nuoleen...’ Sitten Milla meni huoneesta yläparvelle pukemaan.
Hieman typertyneenä pyyhin leukani ja maistoin vielä Millan nesteitä sormeltani. Hitaasti nousin ja puin ja menin rannalle nuotin ääreen. Istuttuani Hanna viereen tämä kuiskasi:’Tykkäsikö Milla?’ Punastellen ja ihmetystä täynnä katsoin Hannaa. ’Taisi tykätä..sä olit sen ensimmäinen.mä halusin että se tietää miltä tuntuu kunnon suuseksi ennen kuin se alkaa poikien kanssa...sitten se osaa vaatia sitä niiltäkin!’, Hanna jatkoi iskien silmää. Olin jälleen totaalisen hämmentynyt Hannan edesottamuksista. Tuntui etten millään ymmärtäisi hänen vaihtelevaa mieltään.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Taas kerran aivan loisto juttu Seuralaiselta, kiitoksia!
Kuten otsikkoni kertoo, novelli oli ihan ok. Tuntuu vain jotenkin siltä, että kirjoituksistasi on kadonnut hohto: toisin sanoen varsinaiset seksikohtaukset ovat liian liian lyhyitä, myös entinen,käyttmäsi kuvailevampi tyyli antaisi novelleihisi uutta kipinää.
Kiitos kommentistasi. Itsekin olen samaa mieltä, että tarina ei ollut onnistunut ja sen kirjoittaminenkin tuntui hieman väkinäiseltä. Pitää yrittää, jos vaikka se 'kipinä' vielä löytyisi jostain :) Muuten, jos jollakulla lukijoista tulee jotain ideoita mieleen, otan niitä vastaan [email protected]. Kaikkia en tietenkään voi toteuttaa...
Mitä tohon nyt voi sanoa kun huoneessa on 30.6 celsiusta ja joutuu lukee tuommosta ei voi muuta kun alkaa tehdä mieli vähemmästäkin.
Oikein mukava veto tähän väliin, kiitosta vaan taas.