näytön hertzit väärin?

peli lähtee päällä, mutta musta ruutu ja tft-näytössä lukee ulkopuolella 43,2Khz / 85Hz
peli pro pilkki 2 demo v0.55
näyttö LG flatron L1950e

kuinkas saisin tuon wörkkimään?
2268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

käy tilaamassa pro pilkin täysi versio http://www.rialinna.fi/ tuosta osotteesta.

jos toi ei auta niin laita näytönohjaimestasi tietoja, voi olla että se ei tue ko. peliä.

Äänestä
  • geforce 7600 gs xp pro käyttis
    sivuilla mitään pelejä ole. tai sitten en löytänyt. ja maksaako vielä pitäis? enhän ole edes demoa kokeillut :P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alfons jokinen kirjoitti:

peli lähtee päällä, mutta musta ruutu ja tft-näytössä lukee ulkopuolella 43,2Khz / 85Hz
peli pro pilkki 2 demo v0.55
näyttö LG flatron L1950e

kuinkas saisin tuon wörkkimään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu