kutritar

saisinko sinulta katsantaa rakkauteen? yksin olen, yksi tosin mielessäni pyörii...
2122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tämä mielessäsi oleva mies ei ole ihan sitä mitä luulet. lähitulevaan tulee toinen päättäväinen, itsevarma mies, hieman edellistä vanhempi.saat suosionosoituksia ja tunnet viimein tyytyväisyyttä ja täyttymyksen :)

Äänestä
  • tunnen tämän miehen hyvin, ja hän on juuri sitä mitä haluankin. muita miehiä en elämääni halua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanna. kirjoitti:

saisinko sinulta katsantaa rakkauteen? yksin olen, yksi tosin mielessäni pyörii...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu