arvostelkaa

asiallisia arvosteluja sit eikä mitään et `lolol paska mul on anakin 90´


att 70
str 76 koht 77
def 65
pray 52
wc 82
cooking 70
combat 88
mining 74
hp 72
fletching 62
3219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

[arvostelu asteikko on 1-10]

att 70

Äänestä

att 70

Äänestä

Olet kokenut pelaaja ja osaat kehittää..Mnulla itellä ei oo ku:
att 55
str 62 koht 63
def 54
pray 34 tai 35
mining 65
wc 36(lol)
smithing 50
fishing 57 ja cooking 54
ja combat 70!!!!(lol)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juuu-uuu kirjoitti:

asiallisia arvosteluja sit eikä mitään et `lolol paska mul on anakin 90´


att 70
str 76 koht 77
def 65
pray 52
wc 82
cooking 70
combat 88
mining 74
hp 72
fletching 62

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu