hankkinut kyseistä salauksen purkulaitetta , on kuulunut huhuja että ei pelittäisi kaikilla pokseilla esin "vision". Onko kokemuksia toimiiko handanin ja siemensin poksien kanssa.
Smart Wi
ootteko
41215
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
loistavasti,kortinjakaja ei salauksen purkaja.
tuota näköjään mainostetaankin.
Langaton SmartWi on salauksenpurkukortin jakaja. SmartWi soveltuu käytettäväksi huoneistokohtaisen maksukortin jakamiseen yhden huoneiston sisällä. Jokaisella SmartWi-järjestelmään liitetyllä digiboksilla voidaan vapaasti seurata ohjelmakortille auktorisoituja kanavia - ja jokaisella digiboksilla vaikka eri kanavaa. Tällä langattomalla kortinjakajalla voit jakaa yhden originaalikortin kaikkien vastaanotinten kesken - jopa 7 vastaanotinta samanaikaisesti. Kortinjakaja yhdistää digiboksit langattomasti. Masterasemaan asennetaan pääkortti ja huoneiston muihin digibokseihin asennetaan etäkortti. Ratkaisu on käytännöllinen, kun huoneistossasi on useampi kuin yksi digiboksi ja haluat katsoa eri katselupisteissä tilaamiasi kanavia.
Toimitukseen sisältyy 1 langaton SmartWi-korttiasema, 3 etäkorttia sekä verkkolaite SmartWi-masterille. SmartWi-järjestelmä toimii kaikissa ympäristöissä:
- DVB-T, DVB-S ja DVB-C
Sonyn television ja Topfieldin boksin kanssa, mutta Kaonin boksin kanssa ei toimi.
Minulla on toiminut hienosti kolmen boksin kanssa ja nämä boksit ovat:
Handan 5000 DVB-C, Handan 6000 DVB-C ja Topfield 5100 PVRCe.