Katsastus

Katsastus onnistuu edelleen.Nimittäin muualla.Eri paikkakunnalle allekirjoittaneen ajaa "tympeä", uusi suhtautuminen asiakkaaseen.Tervehtiä ei kannata,siihen ei vastata kuitenkaan.Entinen hyvä lähimenneisyys lämmittää entisen asiakkaan mieltä.Kiitos pojat,ei ukot !!
1518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

raamit kaulassa sisään? Vai yrititkö katsastaa koslaa jossa suurempi ruoste- kuin rautarosentti? Aina olen saanut asiallista palvelua paikallisessa, olipa asia katsastus tai muu sen katon alla hoituva. Saa se asiakaskin käyttäytyä... ja mielellään vielä ihmisiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnistuu kirjoitti:

Katsastus onnistuu edelleen.Nimittäin muualla.Eri paikkakunnalle allekirjoittaneen ajaa "tympeä", uusi suhtautuminen asiakkaaseen.Tervehtiä ei kannata,siihen ei vastata kuitenkaan.Entinen hyvä lähimenneisyys lämmittää entisen asiakkaan mieltä.Kiitos pojat,ei ukot !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu