näyttö suureni

apua! onnistuin taas jotenkin tyrimään koneeni kanssa, teksti, kuvat yms. näkyvät suurempana. miten saan näyttöni takaisin normaalikokoon? kiitos etukäteen.
31125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paina hiiren oik. näppäimellä työpöytää->ominaisuudet->asetukset ja sieltä vaihda sitä resoluutiota

Äänestä

HELP nyt tein samoin jotenkin sillees taustakuva ja muu on ihan ok mutta internet explorelissa googlessa on ihan turhan isolla kaikki!

Äänestä

Paina
Ctrl
ja pyörittele hiiren rullaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


töppö-tarja kirjoitti:

apua! onnistuin taas jotenkin tyrimään koneeni kanssa, teksti, kuvat yms. näkyvät suurempana. miten saan näyttöni takaisin normaalikokoon? kiitos etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu