Tiedätte varmaan villakoirat... mutta mitä nuo ovat mitkä kissasta lähtee...????
Pölypuimurikin kieltäytyi imemästä niitä... mitenkä on, sähiseekö ne, entä raapiiko...????
Kämppä pitäis saada puhtaaksi, ettei tule sanomista ja painepesuria en näin kylmillä viitsisi käyttää, ei ole kiva luistella olohuoneessa...=))))
Pölypuimurikin kieltäytyi imemästä niitä... mitenkä on, sähiseekö ne, entä raapiiko...????
Kämppä pitäis saada puhtaaksi, ettei tule sanomista ja painepesuria en näin kylmillä viitsisi käyttää, ei ole kiva luistella olohuoneessa...=))))
Vastaukset 15
Vanhimmat
ku että huh huh!!!
Sinä ja sun tekohauskat juttus...
Sitä turhaan synkistelemään... elämää tää vaan on...=))))
tekopirteys ja -pyhyys vaan ovat ärsyttäviä piirteitä ihmisessä.
Huumorissakin on eroja. Löytyy oikeesti hauskaa huumoria ja sitten tuota toista lajia. Makuasia!
Makuasia ja niistä harvoin päästään yhteisymmärrykseen...=))))
pienintäkään halua.
Kiitos palautteestasi ja mukavaa alkavaa viikonloppua...=))))
Olisit pyytänyt ajoissa apua. Tuo nuorempi koirani on kissojen kauhu :). Ei olisi nyt kissankarvoja ympäriinsä.
Älä välitä Mohna,samaan tyyliin mennään täälläkin.Oli näköään tuo koiruus jemmannut jokusenkin kuution hiekkaa patjan alle?Aika hyvin näin lumiseen aikaan,vai olisikohan jo jonkin aikaa kun olen sinne viimeksi kurkistanut.
Ja eikun lapioimaan.
Huoh ei tullut oikeasti hauskaa juttua tästäkään;).
Tietää jatkossa... kiitos...=))))
Enhän minä, kyllä mielipiteensä saa mainita...=))))
Sait hyvät hiekotushiekat oven edustalle, aika kätevää...=))))
..ei ainaskaan mitään sellasta lähde, et pitäs painepesuria käyttää... ;P
Mites muuten. Kaikki ok? Sanoppa terkkuja :)
Ei tämänkään katin emännästä...=))))
Kaikki ok... kerrotaan ja sinne myös terkkuja...=))))
On kesyttää ne mieleisekseen ja antaa niille ajan kanssa vaikka nimet. Kyllä te vielä toimeen tulette ja samaan talouteen mahdutte ;)
Pölykissa-kenneli, vai mikä lie mirrifarmi...=))))
Sait heti ideasta kiinni. Suomessa ei kai olekaan vielä mirrifarmia. Ota siitä uusi harrastus, josta ajan myötä voi kehittyä koko kansaa hyödyttävä yritys-idea. Olisit pilotti alueella, jonka kanssa moni tuskailee osaamatta hyödyntää ns. ongelmaa :))