ympärileikkauttaa itsensä,maakunatviestin yhteydessä.sopis hyvin kunnan kuvaan toimenpiteen jälkeen,kun kaikki nuo paikalliset työmiehetkin on saanut tuon käsittelyn.tuleekohan mustakin sitten työ-mies?
voiko-?
perhossa-?
3324
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
asiasta, koska tämä ei ole perhon keskustelu palsta. Kannataa varmaan perhon omalla palstalla jutella "näistä" jutuista. Tiesittekö muuten että Perhossa on väkilukuun katsottuna eniten mielenterveys sairauksista kärsiviä ihmisä maassa.
tuo mielisairaus runsaus on,kun kaikki on sukua keskenään.maakuntaviestin nimen,voisi muuttaa kaikkien sukulaisten viestiksi.ps.oksakoskella ei ole muuta kuin työmiehiä.
Sisäsiittosten työmiehien lumenrunkkaus kisa. Voittaja löytyy perhosta. Homma on jo kuulema etukäteen hoiettu rahanvälitys/vedonlyöntifirmojen kanssa. Perhon gay mafialla on kuulema ollu asian kanssa tekemistä.