NÄYTÖN HIMMEYS?

Hei viisaat :)
Mulla on Fujitsun Amilo kannettava ja tosi hyvin toimin mut ihan yks'kaks näyttö himmeni. Toimii ihan hyvin mutta nenä pitää olla kiinni näytössä et näkee jotain. Mistä vois johtua, kun muuten pelittää tosi hyvin? Kiitti jos voisitte vastata :)
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Katso näytön asetuksia ohjelmasäädöstä. Tai klikkaa näytön ominaisuuksia. Kyl säädöt sieltä jostakin löytyy. Vai oletko unhtanut ladata paristot?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Cira- kirjoitti:

Hei viisaat :)
Mulla on Fujitsun Amilo kannettava ja tosi hyvin toimin mut ihan yks'kaks näyttö himmeni. Toimii ihan hyvin mutta nenä pitää olla kiinni näytössä et näkee jotain. Mistä vois johtua, kun muuten pelittää tosi hyvin? Kiitti jos voisitte vastata :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu