Onko tietoa saako akupunktio hoitoa thaimaan phuketissa? Onko millaisia kokemuksia? Minkä tyyppiseen vaivaan olette apua hakeneet?
Akupunktio hoitoa
thaimaan Phuketissa
5530
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hakemaan Thaimaasta apua seksuaaliseen haluttomuuteen. Arkielämä oli tylsää ja akka ruma. Bangkokissa eka kertaa ollessani innostuin. Jumalauta näähän on söpöjä tyttöjä; ja kaikki valmiita lähtemään kanssani minne vain!
Haluttomuuteni oli poispyyhitty.
Akupunktiosta en tiedä mitään. Minut täytyy vetää remmeillä kiinni ennenkuin annan itseäni piikittää 50 x.
Itse olen piikittänyt thaityttöjä ja kivaa on ollut. Ruma akkakin lähti..
Sanailee 27 x Patt....
Junnun laulusta :Kun on perse hyvin rasvattuna, liukkaasti liikkuu muna .YM. Isojen poikien lauluja / Turakainen Bangkokissa .
edelliseen viestiini että se ruma akkani sitten lähti. On nykyään siipikarjatilanpitäjan avovaimona. Siipikarjatilallisen isäntä polki aiemmin kanoja nyt entistä akkaani.
Ovat käyneet kerran Kanarian saarilla. Olivat siellä viikon. Akka lähetti oikein postikortin. Siinä näkyi meri ja aurinko.
sanailee 27 x Patt.....
Sitähän thaikkuihin mennään tekemään,muusta ei niin väliä.
Eipä ihmekään,että muija lähti paremman matkaan.
Joo,sullehan on taattu helpotus tossa maassa.
Sen verran maan matkailua täällä mainostat,että
ihmettelen korkeintaan ikävääsi ex-vaimoon enää.
Pelkkä alapää ei riitä rakkauteen.