Eli, pari päivää on itketty reissussa kadonnutta unikaveria, joka on ollut korvaamaton koko elämän ajan. Nyt vaihtoehtona vissiin vain löytää uusi. Jos joku tietää kaupan (mielellään netissä) missä on hyvä valikoima erilaisia seeprapehmoja, niin olen tosi kiitollinen! Ja jos sen entisen nykyinen omistaja on täällä niin palauta ole hyvä, maksan hyvän hinnan!
Mistä makaava seeprapehmo??
Tytön kadonnut unilelu:((
2
338
Vastaukset
- ulkomailla
tallinna ja viipuri on pehmolelu valikoma hyvä
- Alkuperäinen*
Karkulainen löytyi kuitenkin, ja palautui omistajalleen kolmen viikon reissun jälkeen. Uskomatonta mutta totta, että tällä tarinalla oli niin onnellinen loppu. Kyllä nyt neitiä nukuttaa hyvin=)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741124
- 751121
- 481014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104968- 51935
- 33717
- 49704
- 52617
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118557