50v

Olin 7.3. zyoptix-lasik/femto-zyoptix leikkauksessa kaikki meni loistavasti,illalla katselin tv, ja lauantaina olin soppailemassa ja hain tiimarista lukulasit.On ihanaa kun näkee kauas.Harmittaa kun en ole mennyt nuorempana, mutta hyvä näinkin nyt.
1248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No sama täällä. Olin viikko sitten ja tiimarin lukulsit ostettu. mulle leikattiin monovisio, entäs sulle?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


50v kirjoitti:

Olin 7.3. zyoptix-lasik/femto-zyoptix leikkauksessa kaikki meni loistavasti,illalla katselin tv, ja lauantaina olin soppailemassa ja hain tiimarista lukulasit.On ihanaa kun näkee kauas.Harmittaa kun en ole mennyt nuorempana, mutta hyvä näinkin nyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu