Mitä yhteistä on naisilla ja markettien parkkipaikoilla?
-Parhaat viedään heti ja loput kelpaavat vain vammaisille.
aika paha...
myrkkytyttö
4
2057
Vastaukset
- Eleven
Kaikissa käymissäni kaupoissa parhaat paikat on vammaisille. Ellei tietysti parhaat paikat ole mahdollisimman kaukana kaupasta.
- ex-juoksija
Tiedätkö, että toi sun "vitsi"(?) on aika loukkaava?! Mä toivon, että sinäkin joudut onnettomuuteen, jossa vammaudut niin, että pyörätuoli on ainoa liikkumisvälineesi!!
- invamies
No ei tosiaan loukkaa yhtään! Hyvä että mekin päästään vitsiin mukaan eikä vain aina säälin ja poikkeuskohtelun kohteeksi!
- höppänä ukkeli
Olet todella tyhmääkin tyhmenpi kun toivot jonkun ihmisen vammautuva pyörätuoliin asti! Voisitko hävetä tomppeli!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651586
- 104921
- 75743
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa16605ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40537Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m158486Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;187426- 26419