Miten saan???

Moi!

Ois semmosta kysyttävää, et miten ton ala puolella olevan käynnistä homman väriä voi muokata???
Sori et oon näin tollo mut ku en oo koskaa testannu.
4344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

   
Elektroniikka
   
Keskustele elektronisten laitteiden rakentelusta, käytöstä ja keräilystä.

Äänestä
  • ylipäätänsä liittyy?

    Äänestä

  • toi kysymys kirjoitti:

    ylipäätänsä liittyy?

    Pysy nyt seuraavalla kerralla oikealla palstalla. Ei käynnistä-homman muokkaus kuulu tälle palstalle.

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


domppa3 kirjoitti:

Moi!

Ois semmosta kysyttävää, et miten ton ala puolella olevan käynnistä homman väriä voi muokata???
Sori et oon näin tollo mut ku en oo koskaa testannu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu