H. Kovalainen ja muut sivistykseltään alimpaan kastiin kuuluvat paskahousut, joita moottoriurheilu vetää puoleensa, ovat saaneet sapiskaa sen johdosta, että ovat myöntäneet harjoitelleensa ajamista yleisillä teillä.
Mätämunat puolustelevat tekojaan sillä, että harjoittelu on tapahtunut yöaikaan.
Täysin selkärangatonta karvanoppasakkia.
Näistä räkänokista yksi tienaa F1-kaudella 30 miljoonaa euroa. Hänellä on varmasti valtuudet harjoitella yleisillä teillä päiväsaikaankin.
On sen verran merkittävä mies....
Kovalaisen yöharjoitukset
5
835
Vastaukset
- formulauno
No sitten 90% nuorista on mätämunia. Teillähän sitä ajamista yleensä harjoitellaan.
- Reynolds
Noinko koville ottaa, jos joku tienaa 30millii?
- tyhmää sakkia
Olen aina tiennyt että formula kuskit ovat typeriä ja ajattelemattomia. Tämä todistaa sen muillekin! http://www.iltalehti.fi/uutiset/200803107367751_uu.shtml
- liikennettä kunnioittava
Tyhmiähän nuo ovat, mutta kyllä tältäkin palstalta löytyvät omat jurri yrjöt ja kollinaattorit puolustamaan tuollaista vastuuntunnottomuutta. Ovatko he sitten yhtään parempia? Eivät minusta vaan menevät samaan lokeroon.
- Pälli!
Tekeekö se paskahousuksi kun tunnustaa asian? Suurin osa miespuolisista nuorista "rallailee" jossain muodossa. Nuoret eivät ole ihan niin ohjattavissa, kuin poliisit ajattelevat. Eivät he provosoidu kaahailemaan Heikin kommentin takia. He tekevät sitä joka tapauksessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1101671- 1711618
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691528Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise231318Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys901194Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su146963Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c70961- 97892
Sofia Virta vertasi Karjalan evakoita nykymatuihin
Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta avasi sanaisen arkkunsa, eli tyhmyyden tynnyrinsä, valtiovarainministeri Riikka Purr187815Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud211791