Hannu Lepistö Hiihtoliiton hommiin. Toivon kovasti.
Hannu
3
495
Vastaukset
- hannuliini
miksi hannun pitäs tulla suomeen? tää kaus on osottanu ettei se osaa valmentaa, kun viime kaudella malysz oli ihan voittamaton ja nyt loistokkailla suorituksilla mennään kymppisakkiin, eikä muut polskit juuri kamil stochia lukuunottamatta ole juhlinu pääsyä toiselle kierrokselle
- Hannu kelpaa
niin menköön suohon koko Suomen mäkihyppy. Suunta on ainakin sinne. Jos pari kolme kaveria kärjestä otetaan laskuista pois mitä jää jäljelle.
- Tuomo Luiri
Hannu Lepistö on ollut aikanaan yksi maailman parhaita valmentajia, sitä ei käy kiistäminen.
Nyt vaan tuntuu, ettei hänestä iäkkäämmällä iällä olisi enää potentiaaliseksi vaihtoehdoksi.
En kyllä osaa sanoa kuka se voisi olla.
Itävallan tiimistä voisi löytyä, siellä on kuitenkin koko organisaatio toiminut hyvin lähivuosina.
Toisin kuin Suomessa.
Innauer ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096806Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M974463L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453769TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133170Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281768- 661188
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551153Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2011152- 91149
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481110