Sims2 asentaminen ei onnistu

Kun pistän Sims2 koneeseen ei tapahdu mitään. Käyttöjärjestelmäni on Windowa 2000 ja silloin vissiinkin pitää olla järjestelmänvalvoja lupa mutta mikä se on ja mistä sen saa?
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Onko sinulla muita käyttäjiä siinä koneella? jos on niin se voi olla sen toisen käyttäjän vastuulla. tai sinulla ei ole niin paljoa oikeuksia. sillä toisella käyttäjällä (jos on)voi olla ne oikeudet asentaa pelit.

Äänestä

kysyppä ensin isukilta lupa saatko asentaa simssin.
OOt vissiiin vitun tyhmä tai 5 vuotias.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


järjestelmänvalvojan lupa??? kirjoitti:

Kun pistän Sims2 koneeseen ei tapahdu mitään. Käyttöjärjestelmäni on Windowa 2000 ja silloin vissiinkin pitää olla järjestelmänvalvoja lupa mutta mikä se on ja mistä sen saa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu