Samsungille kanavat takaisin???

Olen Welhon kaapeliverkossa ja kanavat ovat pimentyneet. Tiedän, että Welhon sivuilla on ohje, mutta se on vain Sonylle!!! Miten kanavat saa Samsungille???
1252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näkyy Welhon sivuilla lukevan "Puuttuvat kanavat ja ohjelmatiedot saadaan palautettua, kun laitteeseen tehdään tehdasasetusten palautus ja uusi kanavahaku."

Tämän voi tehdä myös Samsungille. Löytyy sieltä D.MENU napin takaa selaamalla. En muista kaikkia valintoja mutta olen joskus sen tehnyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


digijee kirjoitti:

Olen Welhon kaapeliverkossa ja kanavat ovat pimentyneet. Tiedän, että Welhon sivuilla on ohje, mutta se on vain Sonylle!!! Miten kanavat saa Samsungille???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu