"Windows XP:n ja Windows Server 2003:n 64-bittisten versioiden mukana toimitettu Rekisterieditorin 64-bittinen oletusversio tuo 32-bittiset aliavaimet näyttöön seuraavassa rekisterin aliavaimessa tai rakenteessa: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node"
Putsaa rekisteri Eusing Registry Cleanerilla. Se on mielestäni paras ja turvallisin verrattuna tuhoaja-RegSeekeriin. CCleanerin virheet-ajo on kovin pintapuolinen. Eusingia käytettäessä rekisteri on aina palautettavissa. Ja virheitä löytyy julmetusti, itsellä vajaa tuhat !! Suomenkieli löytyy:
Vastaukset 1
Vanhimmat
"Windows XP:n ja Windows Server 2003:n 64-bittisten versioiden mukana toimitettu Rekisterieditorin 64-bittinen oletusversio tuo 32-bittiset aliavaimet näyttöön seuraavassa rekisterin aliavaimessa tai rakenteessa:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node"
http://support.microsoft.com/kb/322756/fi
Putsaa rekisteri Eusing Registry Cleanerilla. Se on mielestäni paras ja turvallisin verrattuna tuhoaja-RegSeekeriin. CCleanerin virheet-ajo on kovin pintapuolinen.
Eusingia käytettäessä rekisteri on aina palautettavissa. Ja virheitä löytyy julmetusti, itsellä vajaa tuhat !!
Suomenkieli löytyy:
http://www.eusing.com/free_registry_cleaner/registry_cleaner.htm