Niin, eli nyt tuli tänään pelattua Super Paper Mario läpi, ja pohdiskelin tässä, että mikä peli ostaa seuraavaksi. Aion ainakin ostaa Wii Points Cardin jotta saan Super Mario Brossin n__n
Eli minkä ostaisi? Asiallisia vastauksia sitten.
Eli minkä ostaisi? Asiallisia vastauksia sitten.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ei mitään marioo ja muita lapsellisia pelejä..kantsii ostaa ps3..huppu pelei ja huippu graffat
Super Mario Galaxy? Zelda Twilight Princess? Medal Of Honor Heroes 2? Jos jokin noista peleistä puuttuu osta ehdottomasti! Myös tuo Zack&Wiki vaikuttaa hyvältä mutta itse en sitä omista.
Kun mario fani nyt olet, niin voithan myös odottaa huhtikuun 11. päivään ja ostaa Mario Kart Wiin! :)
Zelda: Twilight Princess. Mahtavaa seikkailua. Parhaimpia Wiin pelejä vieläkin
Zack & Wiki. Jos olet puzzle/osoita ja klikkaa pelien ystävä, pakkohankinta.
Resident Evil 4. Jos tämä kauhupala on jäänyt aiemmin kokematta, on Wii versio ehdottamasti hankkimisen arvoinen. Huomaa että tämä on K16 tai jotain sinnepäin. Paras Resident Evil
Metroid Prime 3. Jos ensimmäisen persoonan seikkaileminen tuhdilla räiskinnällä kiinnostaa, tämä on erittäin suositeltava.
legend of zeldan ostin kun papermarion pääsin läpi
ja jäin heti koukkuun
mutta älä osta jos et tykkää seikkailusta ja wii peliohjaimen heiluttamisesta