Kaikki bileisiin tänne

Juotavaa ja ruokaa on tarjolla vaikka kuinka paljon. Tänne vaan kaikki ja ennen kaikkea naisia kaivataan lisää.
3887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

anna osoite

Äänestä
  • kaaleet jyrää. hai hoi

    Äänestä

  • Tänä iltana Lehtolantiellä uudestaan bileet ja ei kun tulet tänne vaan ja kaikki muutkin kynnelle kykenevät. Tarjoilu pelaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bilehile... kirjoitti:

Juotavaa ja ruokaa on tarjolla vaikka kuinka paljon. Tänne vaan kaikki ja ennen kaikkea naisia kaivataan lisää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu