Varsinkin nyt kun olemme saavuttaneet myöhästymisen suomen ennätyksenkin 55 tuntia. Kunnioitettava luku. Sen on ollut pakko vaikuttaa myös kymmeniin muihin lentoihin. Itsellä ei paukkuja riitä lähteä tietoja kaivelemaan. Informoi meitä oi guru !!!!
s. 27 x....
s. 27 x....
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kun Finnairin palstalla myöhästymisen Suomen ennätyksiä esittelet, niin voisit tietysti mainita, että kyseessä onkin joku muu lentoyhtiö, kuin Finnair.
27 x... toimi täysin oikein. Tämä on Finnair-palsta, eikä täällä saa muiden lentoyhtiöiden nimiä mainita. Voit käydä vaikkapa tuolla yleisellä lento-palstalla kertomassa sen firman nimen, jos kyseessä ei ollut Finnair. Minä en nimittäin sitä yhtiötä tiedä, koska en ole seurannut lentojen aikatauluja pariin viikkoon. Mitä nyt tänä aamuna katsastin.
odottelee eri maailman kentillä kuljetuksia niin syy on Finnairin.
Se nyt on vaan niin että on yksi hailee mitä nimiä koneiden runkoihin maalaavat. Se on kaikki vastuunpakoilua ja veronkiertoa kun toimintoja mukamuka ulkoistetaan. Sitten voi pestä kätensä kuin hra Pontius Pilatus sekä todeta olevansa syytön tähän tapahtumaan. Jos suomalaiselta matkanjärjestäjältä on matkansa ostanut niin lento on Finnairin vastuulla.
Piste. Vai tuliko se jo?
Kaunista päivää kaikille!; toivottelee 27 x....
"Jos suomalaiselta matkanjärjestäjältä on matkansa ostanut niin lento on Finnairin vastuulla."
No huhhuh minkälaista paskajöötiä pukkaa..
Höpöhöpö. Jos kyseessä ei ole finnair, miksi se pitää finnair palstalla esiin tuoda, ikäänkuin se olisi finnair? Ja voihan sen mainita, että ennätys tehty jonkun muun kuin finnairin toimesta, jos asia kuitenkin pitää täällä esiin tuoda. Ja missään ole kielletty lausumasta täällä jonkun muunkin lentoyhtiön nimeä. Selvää tarkoitushakuista mustamaalailua.
itse niitä tilannekatsauksia kerran kirjottelet!
ovat varmasti eri henkilöitä. Annan siitä sanani jos se mitään painaa. En tunne hra Tilannekatsausta, varmaankin mielenkiintoinen yksilö.
Muuten tervetuloa Pattayalle; siellä on kivaa ja lämmintä!!
Toitottelee 27 x Patt....
Ootko sä A.H Keravalta?
minut on tunnistettu
toi spede sitten on? Mistä käytettyjen autojen kaupasta tyypin löytää?
et oo oikeesti koskaan Thaimaassa edes käynyt!