Moi! Öö on jo hieman vanha aihe mut haluisin jakaa muiden kanssa mahtavia kokemuksia siltä Suomen Gwenin keikalta. :)
Hei kaikki Gwen
9
2096
Vastaukset
- Gwen?
otsikko nimimerkki.
- joku tyyppi
En tajua tota ylempää viestiä?? selittäisitkö? En valitettavasti päässyt keikalle...
- tttatti
Chisu näyttää No Doubtin Gweniltä ja ilmeilee samalla lailla.
- britnisucks
Se näyttää No Doubtin Gweniltä ja ilmeilee samalla lailla.
- IhQ pissis
tttatti kirjoitti:
Chisu näyttää No Doubtin Gweniltä ja ilmeilee samalla lailla.
SIIS MITEN VIDDU KEHTAAT VÄITTÄÄ CHISUA GWENIKSI.....HHAHHHAHAHAHAHHAHAH GWEN ON KAUNIS JA CHISU ONNETON PASKA JA ÄLLÖTTÄVÄ RUMILUS.SIIS SE ON VARMAA JOKU ADHD KU SE HEILUU KOKO AJAN SIIN MUN KOTI EI OO TÄÄLLÄ VIDEOLLA.
- Gwen4ever
se pitäisi olla Gwenin suomen keikalta eikä suomen Gwenin keikalta.
- porsas
V-tun väliä, kun Gwenin keikka oli HYVÄ!
- Luna-Lovegood
Moi! Mä olin Gwenin suomen keikalla ja se oli ihan uskomatonta, vaikka meillä oli varmaan huonoimmat paikat ikinä!!! Ei viitsitty sitten ostaa parempia, sitä paitsi me ostettiin liput varmaan viikkoa ennen konserttia! Oltiin kaverini kanssa lavan vasemmalla puolella sivukatsomossa, joten ei nähty hirveen hyvin. Mut silti... UPEETA SHOWTA! Ja mikä parasta Gwen vilkutti meille, siis se katto meitä ja vilkutti!!!
- anaheim.girl
heips,olin itse keikalla. ihan helvetin hyvä meno,tosin gwenin anaheimin keikalla 12 kertaa parempi,mut ei se mitään.. What you waioting for?,tietty ns.klassikko hyppelyineen,mut hollababck girl aika cool myös. ja sivukatsomoisssa tepastelu oli myös tosi in.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22118334Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen943998Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu622451Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv342097Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1781657Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891602Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?711553Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1311472Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1671472Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141364