Tyttövauveli on tulossa ja mietimmekin nyt sitten Saraa nimeksi. Toinen nimi sen sijaan on ihan hakusessa, joten ehdotuksia otetaan vastaan.
Saralle toinen nimi
13
1232
Vastaukset
- sibyllavon
Helmikkä/Linnea/Tuulia/Maaria/Sini-Marja
- asseri
Sara Sofianna
- Kopotikopotikop
Sara Lydia.
Sara Esteri.
Sara Amalia.
Sara Piritta.
Sara Vanamo.
Sara Wellamo. - --->
Sara Johanna
Sara Kristiina
Sara Sofia
Sara Amanda
Sara Annika
Sara Eveliina
Sara Hannele
Sara Katriina
Sara Marjaana
Sara Mirjami
siinä nyt jotain ehdotuksia..! - 2208
Sara Tuulevi
- Täti
Sara Helena,
Sara Olivia,
Sara Juulia - Primrose
Sara Helinä
- Suklaakakku
Sara Amanda
Sara Olivia
Sara Sofia
Sara Isabella
Sara Johanna
Sara Ursula
Sara Matleena
Sara Marjaana
Sara Maria
Sara Rosanna
Sara Mariel
Oliko mikään noista mieleinen? =) - n16
Sara Emilia xxxxxx
Sara Sofia xxxxxx
Sara Jonna-Maaria xxxxxx
Sara Natalie xxxxxx
Vähän hankala keksiä kun ei sukunimeä tiedä kun nimen pitäisi sointua myös sukunimen kans (ainakin itse näin ajattelen), mutta parempi on kun et sukunimeä tässä esitä :)- aloittaja
Sukunimi on ihan perus suomalainen -nen-loppunen, kuten Järvinen ja Lahtinen.
- ****
Sara Tuulia olisi mielestäni kaunis ja sopii perinteiseen suomalaiseen sukunimeen.
- -----
Sara Jormaana
Sara Väinötär
Sara Ilpoona - Anonyymi
sara erika
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872738- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182257Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612084Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591454Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2051450Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2271193Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää961158Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3701083