Sanovat

joku päässy köyrimään sellasta muijaa joka on ollu HIV-miehen kanssa!
Silloinhan kaikki ovat vaarassa Kannuksessa, koska täällä harrastetaan niin paljon syrjähyppyjä!!!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200803187403462_uu.shtml
6893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

nähään kuka rupeaa oirehtimaan ja kuolla kupsahtaa!

Äänestä
  • Näyttää että entistä enemmän juopoista on naisia ja kauheassa kännissä ei seuraa valikoida eikä kortsuja kysellä.
    Seuraukset voivat olla tosi ikävät.

    Äänestä

  • Ihmetteleväinen kirjoitti:

    Näyttää että entistä enemmän juopoista on naisia ja kauheassa kännissä ei seuraa valikoida eikä kortsuja kysellä.
    Seuraukset voivat olla tosi ikävät.

    ovat sellaiset, että naama menee ruttuun ja peräpää alkaa haisemaan.

    Äänestä

  • ... vielä hiviin, vasta aidsiin!

    Äänestä

  • NMT-BMV-HIV kirjoitti:

    ... vielä hiviin, vasta aidsiin!

    kalpeus on suora merkki etta sulla on aids, etta ala puhu niile ollenkaan. polttakaa roviolla, jos ei mikaan muu toimi.

    Äänestä

kapakasa oli vakio baariruusu taas miesten kaulasa ja takuulla tänä yönäki!
Se kyllä kuuluu harrastavan syrjähyppyjä vähä joka suuntaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että on kirjoitti:

joku päässy köyrimään sellasta muijaa joka on ollu HIV-miehen kanssa!
Silloinhan kaikki ovat vaarassa Kannuksessa, koska täällä harrastetaan niin paljon syrjähyppyjä!!!

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200803187403462_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu