somalit

Somalit somalit,
nyt hus hus kotiin siitä.
8390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

minä on koti koti koti ilmasta on.

Äänestä

Läskipää. Käsialasta päätellen.

Äänestä
  • puhuu ihan asiaa! Jatka Pirkko samaan malliin.

    Äänestä

  • Irwin osuu aina suomalaisen syvimpiin tuntoihin. :)

    Äänestä

minä vihaan mustaa naamaasi
sinä viidakon banaanisankari
pomppiva ruma ruskea paviaani

Äänestä
  • mina loukkaantua tuo kommentti pahasti mina haastaa sinut oikeuteen.

    Äänestä

  • Mitä ton kappaleen nimi on? XD Oon kuullut sen joskus...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pirkko,, kirjoitti:

Somalit somalit,
nyt hus hus kotiin siitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu