Huomenet.Ilma on raitis kuten minäkin tänään.
Ke 19.03-08
veska58
6
333
Vastaukset
- Eeva-Leena
Raittiina alkaa tämäkin päivä.
- SamMatti
Jospa sitä minäkin olisin tämänpäivän raittihina
- wanhalukio
Kohta kouluun ja illalla ottamaan kuppia.
- Oolofi
sitten kouluun ja illalla taas ryhmään. Tai näin oisin tän päivän suunnitellut. Siinä se päivä menee mukavasti, eikä tarvitse ottaa viinaakaan.
Oolofi kirjoitti:
sitten kouluun ja illalla taas ryhmään. Tai näin oisin tän päivän suunnitellut. Siinä se päivä menee mukavasti, eikä tarvitse ottaa viinaakaan.
Raittiina.
- M.P.
frans-herman kirjoitti:
Raittiina.
tänään en ennättäny käyvä ku kahessa kokouksessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle273455Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122609Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.1172572Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1112221Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761703Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥481604Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta261556Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001315- 1371267
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151156