MUODOT

Etupenkillä

Historia ei silloin kovasti kiinnostanut katsellessani opettajan kauniisti kaartuvaa lantion muotoa. Mietin enemmänkin muotoilun kannalta miksi historian opettaja on seksikkäämpi kuin matikan opettaja.
Historian opettaja Laina liikkui edessämme opetustyöhönsä vajonneena jotain antiikin aikaan liittyvää kertoen, josta en muista enää mitään.

Lainalla oli aina yllään jakku, milloin minkin värinen. Pakkomielteeni alkoi kerran kun saavuin kesken välitunnin luokkaan ja Laina oli poimimassa lattialle pudottamiaan kirjoja ja vihkoja. Laina oli niin keskittynyt puuhaansa ettei huomannut minua eikä sitä kuinka jakun helma nousi paljastaen salaisen maailman hameen alta. Ohikiitävän hetken aikana ehdin rekisteröidä kaiken näkemäni. Lainalla oli Anttilan kuvastoista tutut haarakiilalliset sukkahousut ja niiden alla valkoiset pikkuhousut. Näky oli sanoin kuvaamattoman kiihottava.

Laina ei myöhemmin voinut olla huomaamatta katsettani, joka seurasi taulun sijasta hänen lantionsa liikkeitä. Ryhdyin pikkuhiljaa tuijottamaan julkeasti Lainan lantion seutua enkä siirtänyt katsettani silloinkaan kun hän katsoi minua silmiin. Tämä silmäpeli kiihotti entisestään. Kerran tällaisessa tilanteessa tunsin kuinka jäykistyvä kaluni oli jäänyt pahaan asentoon. Korjasin sen asentoa muinamiehinä ja nautin tunteesta joka syntyi veren virratessa paisuvaiseen. Laina joka oli huomannut manööverini katseli hetken ikkunasta ennen kuin jatkoi.

jatkuu

4

17136

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sori : DDDD

      vaikutat peräkammarin pojalta jostain Velkuasta,joka kävi kansakoulua joskus 50- luvulla ja jolla on joku sukkahousufetissi :DD

      • ..mitä

        sitten, vaikka oliskin..!?


      • on oppinut
        ..mitä kirjoitti:

        sitten, vaikka oliskin..!?

        vielä juuri jostain jenkki leffasta sanan so........ siistiä :)


    • okiuh

      lisää tota ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      391
      3107
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      182
      2473
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1902
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      283
      1668
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      54
      1189
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      282
      990
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      826
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      80
      823
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      49
      683
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      601
    Aihe