Liverpool

Beatles-fans '60's

Ollaan ajateltu mennä Liverpooliin ens kesänä varsinaisten Beatlesfestareiden ulkopuolella,
Olisiko kivaa B&B tiedossa, ollaan kaks tanttaa (jee Beatles!) tai minä ainaki, ei kamu...

3

560

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja Ringo

      Oltiin vuonna 2006 (kun Ryan vielä lensi täältä suoraan Liverpooliin) siellä ja asuttiin sellaisessa kuin International Inn, ja siellä niissä huoneistoissa, löytyy ihan nimellä netistä , ja oltiin tyytyväisiä kun oli erillinen makkari, olohuone ja keittiö, ja kaikki hienossa kunnossa.
      Miten meinaatte sinne Liverpooliin mennä? Millä lennolla? Olisi kiva taas mennä uudelleen kun oli niiiiin ihana kaupunki, mutta kun ei Ryan enää suraan sinne lennä :-(

      • Liverpooliin

        Opiskelen Liverpoolissa ja olen lentänyt Ryanairilla sinne. Jos lentää Dublinin kautta, sieltä on sopivasta "jatko"lento Liverpooliin n. 2,5 tunnin päästä saapumisesta. Silti edullista! Palatessa on vaikeampaa.... Ainoa lento Tampereelle Dublinista on aamulla 7.30 ja olisi pakko lentää Liverpoolista jo edellisenä iltana. Olen kerran yöpynyt kentällä ja se oli ok, mutta parempi vaihtoehto on yöpyä 1 tai 2 yötä Dublinissa hostellissa ja katsella Dublinia samalla.


    • Tang

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      111
      4639
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      173
      4395
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      95
      1769
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1671
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1433
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1119
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      354
      1116
    8. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      67
      989
    9. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      58
      984
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      948
    Aihe