tolalla 2koppasessa Focuksessa kuin ykkösessä.
http://www.vibilagare.se/zino.aspx?pageID=82&modellID=156
http://www.vibilagare.se/zino.aspx?pageID=82&modellID=156
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
tosi kaukana meganesta enpä taidakkaa vaihtaa meluisampaan!!!
niin minäkin olen fokukseen. Totta, ostonjälkeistä itsekustannettua meluntorjuntaa on tullut harrastettua. Hommasin finikorin täyssuojauksen ja noise-stop-käsittelyn. Silti seuraavat talvirenkaat on kitkat.
Meganehan on hiljanen, mutta pysyykö läjässä? Hyvä on auto jos pysyy.
hyvin on toiminu!muija ei luopuis millään, paljon parempi alusta kuin pomppottavan kova fockus,ja ne äänet krissus ku huuti,ja viäkö ne ruostuu ai niin ne vetarit menee myös,
ees vetareita. Alustasta sen verran että sit kun ruvetaan oikeesti ajamaan niin kyl fokkeri pieksee 6-0 meganen. Tämä oli tosin turha kommentti, mutta kun nyt kerran otat tuollaisen hiekkalaatikkoasenteen, niin ei sitte muuta.
jep täydet 5 pojoo näytti meksulla olevan.
kyll autoilla ihan oikeestikki voi ajaa, ettei tarvi vaan pihassa pörrätä,kaikilla varmaan pääsee eri asia mistä tykkää,
Meganehan on tosi paska auto, paljon on ollut vikaa ja huoltokäyntejä... ja kuulemma kytkimiäkin mennyt alle 100 tuhannen.
Rellut oli hyviä autoja vielä 90-luvun alussa esim. R19 oli tosi kestävä... mutta kun tuli Megane ja Laguna.. voihan vitalis....
Älkää vaan sortuko!
t. Ex- Meganen-Lagunan-R19 omistaja jolla on nykyään auto.... Focus! Eikä ole sen meluisampi kuin meganekaan.
A3 Audi ja VW Golf on ihan yhtä meluisia käytännössä kuin Focuskin on, samoin ainakin -03Accord, uudemmista accoista en tiedä.
kuulemma joo! oma auto paras auto, sit ku taas vaihdat kittivikaises muuhun merkkiin niin tänne vaan haukkuun,ja taas oma auto paras auto""
tosiaan hyvällä mallilla 2-3 pistettä,joku jossain kertoiki ett jos ei 99-05 välillä tapahtunut parannusta niin tokkopa nytkään,tuskin vetareitakaan muutettu olis ees kitit saumoissa muutettu??
et osaa ruåtsia niin kyyläät pelkät pisteet. No, se jää nyt tämä juttu sitten sulle ikuiseksi arvoitukseksi, urtsäkta.
Ei ole enään fordin kittisaumavikaa uudemmissa malleissa.
Harmi vaan, vetarin kumit on kuitenkin vanhaan tyyliin valmistettu. Saa nähdä alkaako vuotamaan nekin...