Mua harmittaa kun 7leffa tulee vasta vuonna 2010 ja 2011.. Monta vuotta joutuu vielä odotella,mutta onneksi edes 6leffakin on vielä.:) Ronhan pääsee 5kirjassa huispausjoukkueeseen, miksei sitä ollut leffassa? Rupert sanoi vielä odottavansa erityisesti 5leffassa sitä että pääsee huispaamaan! Ja eikö Hermionesta ja Ronista tule valjoja oppilaita,sitäkään ei ollut leffassa! Kyllä ymmärrän ettei kaikkea saa mahtumaan leffaan mutta silti! David Thewlis on ihana näyttelijä,ja Lupinin kuolema kyllä kosketti.. :( onko kukaan kattonut jotain muita leffoja joissa David esiintyy?mitä mieltä olitte?
Vastaukset 3
- vielä jotain uutta,
mikä menestyisi Pottereiden tavoin.
Kaksi elokuvaa yhdestä leffasta. Kyllä tuossakin se raha kiiluu silmissä. Mut toivottavasti tekevät kunnolla loppuun asti.- tonksis
oon nähny ainakin...oliks se joku omen...the omen....joku tommonen jossa david teki kyl hyvän roolin,sit jonku pätkän mä oon nähny kans mut en muista nimeä :)
tonksis kirjoitti:
oon nähny ainakin...oliks se joku omen...the omen....joku tommonen jossa david teki kyl hyvän roolin,sit jonku pätkän mä oon nähny kans mut en muista nimeä :)
on vähän aikaan leffa the black beauty suomennettuna
Uljas Musta. Se kertoo eräästä hevosesta. Tää leffa on näkyny jonku kerran telekkarissa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521033Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20955Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl503820- 48766
- 45692
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE179583Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59558Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550