KIINNOSTAAKO

KERÄILIJÖITÄ

aseet.Tuttavallani olisi myynnissä mittava 1800-luvun kokoelma Myös muutama lupapeli.Kokoelman sisältöä hän ei luvannu vielä ilmoitukseen laittaa.Mielummin hän myisi kaikki pois, mutta en usko että hän saisi kaikkia kerralla myytyä.Löytyiskö täältä jotain keräilijää,joka neuvois miten toimia.

3

1033

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • loput
      • Keräilijöistä

        Ostavat jos saavat miltei ilmaiseksi vaikka ovatkin rahamiehiä.Rahaa heillä on ja aina pitäisi kaikki arvokas saada ilmaiseksi.Kehuvat aina löytöjään ja myymisestä saatuja voittoja.

        Ryhdy keräilijäksi ja osta pikkurahalla kyseiset aseet.Leuhki kokoelmallasi ja tee toiset huomaamattasi kateellisiksi.

        Jos taas kysyt aseen arvoa et saa vastausta vaikka he sen tietävät.Ja he haluavat ostaa sen sinulta kertoen paljon pienemmän arvon esineelle tai aseelle.


    • Ostaja...

      ...sähköpostiosoitteen mistä voisi tiedustella kuvia/tietoa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      244
      6084
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4849
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      94
      3717
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      253
      3180
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      146
      2869
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      196
      2414
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      262
      1817
    8. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      59
      1655
    9. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      1315
    10. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      28
      1238
    Aihe