mikä meni

Joo toi kakkos kone kaatuili ja kun ei uudelleen asentaminen auttanut, niin aattelin vaihtaa prossun. Koneessa oli 1600 prossu ja mulla näytti olevan laatikon pohjalla samallainen 1200 prossu heitin sen paikoilleen ja sen jälkeen ei tullut kuvaa enään kummallakaan prossulla.
1350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taisit rikkoa molemmat prosessorit käsitellessäsi niitä. Staattinen sähkö pystyy rikkomaan prosessorin vaikka kipinää ei synnykään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pieleen kirjoitti:

Joo toi kakkos kone kaatuili ja kun ei uudelleen asentaminen auttanut, niin aattelin vaihtaa prossun. Koneessa oli 1600 prossu ja mulla näytti olevan laatikon pohjalla samallainen 1200 prossu heitin sen paikoilleen ja sen jälkeen ei tullut kuvaa enään kummallakaan prossulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu